Promocja na wysyłkę przez InPost i ORLEN Paczkę przedłużona do końca stycznia
17 stycznia 2022 r.

Na dobry początek roku przedłużamy promocję na wysyłkę! Do 31 stycznia 2022 r. wysyłka ORLEN Paczką jest całkowicie bezpłatna, a wysyłka przez Paczkomaty InPost kosztuje tylko 4 zł. Promocja dotyczy wszystkich dostępnych rozmiarów przesyłek i jest ważna dla wszystkich zamówień.

Wykorzystaj tę okazję na…

  • zakupy – znajdź coś, co skradnie ci serce, i zaoszczędź na wysyłce! Wystarczy, że podczas składania zamówienia za pomocą przycisku „Kup teraz” wybierzesz wysyłkę za pośrednictwem InPost lub ORLEN Paczki. Obejrzyj nowości w naszym katalogu
  • lub sprzedaż – oszczędność na kosztach wysyłki zachęci użytkowników do częstszych zakupów, więc jeśli masz w szafie rzeczy, które są gotowe na nowy dom, nie czekaj i wystaw je już teraz! Upewnij się, że masz aktywowane opcje wysyłki InPost i ORLEN Paczką. Możesz to sprawdzić w „Ustawieniach”, w zakładce „Wysyłka”.

Promocja trwa od 15 do 31 stycznia 2022 r. i dotyczy bezpłatnej wysyłki za pośrednictwem ORLEN Paczki i zniżki na wysyłkę przez Paczkomaty InPost. Usługi pozostałych przewoźników są dostępne w standardowych cenach.Więcej na temat wszystkich opcji wysyłkowych i dostępnych rozmiarów przesyłek znajdziesz w naszym cenniku.

Vinted zastrzega sobie możliwość zmiany warunków i terminu promocji. W razie pytań napisz do nas tutaj.


Paczka w RUCHu tańsza cały wrzesień
1 września 2020 r.

Promocja na wysyłkę za pomocą Paczki w RUCHu została przedłużona w nowych cenach i potrwa jeszcze od 1 do 30 września 2020 r. (włącznie).

• Cena przesyłki mini to teraz 4,19 zł zamiast 5,99 zł (paczka o wymiarach 20 x 20 x 30 cm ważąca do 1 kg)

• Przesyłka standardowa kosztuje teraz 5,19 zł zamiast 7,22 zł (paczka o wymiarach 20 x 30 x 50 cm ważąca do 20 kg)

Na czas promocji Paczka w RUCHu jest najtańszą opcją wysyłki dostępną na Vinted dla dowolnego rozmiaru przesyłki.

Kupujący mogą teraz wygodnie zamówić paczkę do najbliższego punktu RUCHu w promocyjnej cenie – wystarczy wybrać Paczkę w RUCHu jako metodę wysyłki podczas zakupu na Vinted. I nie ma pośpiechu, paczkę można odebrać bez kolejek aż przez 5 dni!

Dla sprzedających tańsza wysyłka to fantastyczna okazja do sprzedania większej liczby przedmiotów, bo atrakcyjne ceny dostawy zachęcą więcej użytkowników do zakupów. Opcja wysyłki Paczką w RUCHu może być aktywowana w „Ustawieniach” w zakładce „Wysyłka”.

Vinted zastrzega możliwość przedłużenia lub wstrzymania promocji w dowolnym momencie.

Więcej na temat wysyłki na Vinted znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.

Sprawdź wszystkie opcje wysyłek w cenniku.


Przekazujemy ponad milion euro europejskim organizacjom naukowym walczącym z COVID-19
3 czerwca 2020 r.

Jako Vinted chcemy umożliwiać naszym użytkownikom poszukiwanie odpowiedzi na globalne problemy, które dotyczą każdego i każdej z nas. Jednym z nich jest COVID-19. Postanowiliśmy włączyć naszą międzynarodową społeczność w działania mające na celu znalezienie sposobów zwalczania wirusa – dlatego przekazujemy ponad milion euro europejskim instytucjom naukowym i organizacjom medycznym.

Od społeczności do społeczeństwa

Należysz do największej europejskiej grupy skupiającej się na modzie z drugiej ręki i wraz z milionami innych użytkowników już teraz jesteś częścią pozytywnej zmiany w sposobie konsumpcji odzieży. Darowizny sięgające łącznie kwoty ponad miliona euro przekazujemy również w twoim imieniu. To kolejny przykład realnej mocy sprawczej, którą posiadamy jako społeczność.

Zdajemy sobie sprawę, że ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych, i chcemy dalej służyć ci wsparciem, proponując rozwiązania odpowiadające na twoje potrzeby. Te wysiłki idą w parze z naszymi działaniami nie tylko na rzecz samej platformy Vinted i jej użytkowników, ale i całego społeczeństwa.

Razem zdziałamy więcej

Świat zjednoczył się w walce z COVID-19, do której włączamy się i my. Ponad milion euro przekazany przez Vinted zasili badania, które pozwolą nam lepiej zrozumieć wirusa, opracować skuteczne metody jego zwalczania, złagodzić skutki choroby i wesprzeć tych, którzy w nadchodzących miesiącach znajdą się w największym niebezpieczeństwie.

W przyszłość z optymizmem

Mamy nadzieję, że badania naukowe pozwolą dotrzeć do nowych metod leczenia COVID-19, a w dalszej perspektywie również całkowicie go przezwyciężyć. Chcemy, by nasza społeczność stała się częścią tych wysiłków: naukowy przełom w jednym kraju może przetrzeć szlaki dla całego świata. 2020 jest rokiem gwałtownych zmian, a my wierzymy, że wspólnie możemy nadać im kierunek ku lepszej przyszłości.


Nowa metoda wysyłki z punktu do punktu: Paczka w RUCHu
20 kwietnia 2020 r.

Łączymy siły z kioskami RUCHu, żeby dostarczyć wam kolejną opcję wysyłki w świetnej cenie: Paczkę w RUCHu. To usługa z punktu do punktu dostępna dla wszystkich zamówień opłaconych przez Vinted Polska.

Z tej okazji przesyłki wszystkich rozmiarów będą początkowo dostępne w promocyjnej cenie 5,99 zł. Promocja potrwa do 14 czerwca 2020 r. Po jej zakończeniu za małe i średnie przesyłki dalej zapłacisz 5,99 zł, a duże, 5-, 10- i 20-kilogramowe paczki będą kosztować 7,22 zł.

Paczka w RUCHu to obecnie najtańsza opcja wysyłki dla średnich, dużych, 5-, 10- i 20-kilogramowych paczek – nawet po zakończeniu promocji!

• Korzystaj z wysyłki w świetnych cenach dostępnych wyłącznie na Vinted
• Pobieraj przedpłacone etykiety wysyłkowe prosto z aplikacji (i drukuj je w domu)
• Odbieraj i nadawaj przedmioty w ponad 3700 punktach w całym kraju
• Wszystkie przedmioty są objęte Ochroną Kupujących i ubezpieczone na wypadek uszkodzenia lub zagubienia w transporcie (do 500 zł)

Nowa opcja wysyłki została dodana automatycznie i jest już dostępna.

Więcej informacji znajdziesz tutaj. Szczegółowy cennik sprawdź tutaj, a zaktualizowany Regulamin tutaj.


Zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie – kilka porad
3 listopada 2020 r.
​​

Kupuj i sprzedawaj z rozwagą

Regularnie sprawdzaj oficjalne zalecenia i informacje na stronie wybranej firmy kurierskiej, żeby poznać aktualne możliwości bezpiecznego wysyłania i odbierania przesyłek. Pamiętaj, że niestosowanie się do wprowadzonych środków bezpieczeństwa może wiązać się z grzywną lub innymi konsekwencjami. Jeśli wolisz zrobić sobie przerwę od sprzedawania, możesz włączyć tryb wakacyjny .

Łącz sprawunki

Jeśli oficjalne zalecenia nie uniemożliwiają wysyłania i odbierania przedmiotów, łącz wizyty w punkcie kurierskim z wyjściem po niezbędne zakupy (do sklepu spożywczego lub apteki). Na ile to możliwe, unikaj wielokrotnego wychodzenia z domu i zawsze stosuj się do wskazanych środków bezpieczeństwa.

Zachowaj bezpieczną odległość

Jeśli z jakiegoś powodu musisz wyjść z domu – w tym by nadać lub odebrać przesyłkę – upewnij się, że znajdujesz się w odległości co najmniej 1,5 m od innych. Nie wychodź z domu, jeśli nie czujesz się dobrze. Zachowaj najwyższą ostrożność, jeśli mieszkasz z kimś w grupie podwyższonego ryzyka.

Myj przedmioty

Tak jak zawsze, gdy sprzedajesz używane przedmioty, wyczyść je przed wysyłką. Jeśli je kupujesz, myj/pierz je zaraz po ich otrzymaniu.

Działaj dalej

Vinted pozostaje otwarte dla wszystkich. Jeśli tkwisz w domu, wykorzystaj swój czas na porządki w szafie! Możesz rozmawiać z innymi użytkownikami, dodawać oferty i rezerwować przedmioty. Jak zawsze, pamiętaj, że warto pozostawać w kontakcie z kupującymi i dawać im znać o statusie ich zamówień.

Nie zapominaj o higienie

Myj ręce regularnie i dokładnie – przez co najmniej 20 sekund. Unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Zakrywaj usta i nos chusteczką, gdy kaszlesz bądź kichasz, a po wszystkim natychmiast ją wyrzuć i umyj ręce. Jeśli nie masz przy sobie chusteczki, możesz użyć górnej części rękawa lub wewnętrznej części łokcia (nigdy dłoni).

Dziel się faktami, nigdy fikcją

Sprawdzaj źródła informacji, które znajdujesz w sieci i w mediach społecznościowych lub słyszysz od bliskich. Nie przekazuj nieprawdziwych informacji dotyczących zdrowia w wiadomościach i postach na Forum ( sprawdź regulamin Forum ). Trzymaj się faktów i sprawdzaj je na bieżąco na stronach oficjalnych instytucji do spraw zdrowia, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

Dbaj o siebie i innych

Jeśli borykasz się z nadmiarem stresu lub poczuciem lęku, rozważ zrobienie sobie przerwy od wiadomości i mediów społecznościowych. Na pierwszym miejscu postaw swoje zdrowie i zdrowie innych, stosując się do zaleceń rządowych i międzynarodowych.

Bądź w kontakcie

W obecnej sytuacji budowanie i podtrzymywanie więzi z innymi jest kluczowe dla zdrowia psychicznego. Zapytaj sąsiadów (z bezpiecznej odległości), jak sobie radzą, i odezwij się do rodziny i przyjaciół przez telefon lub wiadomość. Dbajmy o siebie – jesteśmy w tym razem.

Pamiętaj: Odradzamy kupowanie przedmiotów poza naszym systemem płatności. Takie transakcje są ryzykowne, bo wymagają wymiany osobistych danych, narażając cię na oszustwo. Nie spotykaj się bezpośrednio, żeby kupić, sprzedać lub wymienić przedmiot podczas obowiązywania ograniczeń w przemieszczaniu się.

Więcej informacji o obecnej sytuacji i tym, jak wpływa na korzystanie z Vinted znajdziesz w Centrum Pomocy.


Zadbaj o zdrowie – zostań w domu
27 marca 2020 r.
​​

Pracujemy nad dostosowaniem funkcjonowania naszej platformy do obecnej sytuacji i najnowszych oficjalnych zaleceń.

Na ile to możliwe, unikaj wychodzenia z domu tylko po to, żeby nadać lub odebrać przesyłkę – połącz to z wyjściem po zakupy spożywcze lub do apteki. Na pierwszym miejscu postaw swoje zdrowie i zdrowie innych – zostań w domu i ogranicz fizyczny kontakt z innymi do minimum.

Szczegółowe informacje na temat dostępności usług wysyłkowych sprawdź na stronie wybranej firmy kurierskiej.

Jeśli masz pytania, zajrzyj do naszego Centrum Pomocy. Stale aktualizujemy tę stronę, by odpowiadała na twoje wątpliwości związane z obecną sytuacją i to, jak może wpłynąć na korzystanie z Vinted


Zintegrowana wysyłka z Pocztą Polską
02 marca 2020 r.
​​

Z radością informujemy, że usługi wysyłkowe Poczty Polskiej, najbardziej zaufanego polskiego dostawcy naszych użytkowników, zostały zintegrowane z platformą Vinted.

Polscy użytkownicy mogą od teraz korzystać z dwóch wygodnych i świetnych cenowo opcji wysyłkowych oferowanych przez Pocztę Polską: Przesyłki Poleconej eCommerce dla małych paczek i Kuriera Pocztex 48 dla większych przedmiotów.

Od teraz to nasze najtańsze opcje wysyłki dla małych, dużych i ciężkich przedmiotów.

• Korzystaj z opcji wysyłki w specjalnych niższych cenach dostępnych tylko na Vinted
• Ściągaj przedpłacone etykiety wysyłkowe prosto z aplikacji
• Nadawaj przesyłki z jednego z ponad 7600 punktów w całym kraju
• Śledź podróż przesyłki z poczty aż do celu
• Wszystkie przedmioty są ubezpieczone od zagubienia i uszkodzenia w transporcie i są objęte Ochroną Kupujących

Opcja wysyłki Dostawa Cena Czas dostawy Rozmiar przesyłki Ubezpieczenie*
Przesyłka Polecona eCommerce
(Poczta Polska)
Urząd pocztowy do domu 5,50 zł 2–4 dni Mały do 100 zł
Pocztex Kurier 48
(Poczta Polska)
Urząd pocztowy do domu 10,55 zł 2–3 dni Średni, Duży i cięższe przedmioty do 1000 zł

*Od zagubienia lub uszkodzenia przesyłki w transporcie.

Nowe opcje wysyłki zostały automatycznie dodane i są już aktywne.

Szczegółowe informacje na temat Przesyłki Poleconej eCommerce znajdziesz tutaj , a Kuriera Pocztex 48 tutaj . Kliknij tutaj po nasz pełny cennik i zaktualizowany Regulamin tutaj .


Kupuj prosto i bezpiecznie, wysyłaj za grosze
2 października 2019 r.

Vinted właśnie przeszło aktualizację i jest gotowe do akcji – łącznie z płatnościami Vinted i zintegrowanymi opcjami wysyłki.

Oto najważniejsze nowości:

• Kupowanie stało się jeszcze szybsze i łatwiejsze. Teraz członkowie mogą kupować na Vinted jednym kliknięciem w przycisk „Kup”. My przetwarzamy płatności i dane wysyłkowe.

• Zabezpieczamy twoje zakupy na Vinted na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Płatności są szyfrowane i nie ma potrzeby dzielić się prywatnymi danymi w wiadomościach.

• Przesyłki kosztują mniej niż w regularnym cenniku dostawcy – ceny startują już od 9,50 zł. Członkowie mogą wysyłać i odbierać paczki 24/7 w jednym z ponad 6000 Paczkomatów InPost w całej Polsce.

Więcej dowiesz się tutaj.


Jesienna aktualizacja naszego “Regulaminu świadczenia usług przez Vinted”
2 września 2019

Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom bezpieczeństwa i satysfakcji z korzystania z Vinted, dlatego w październiku tego roku wprowadzimy kilka aktualizacji.

Należą do nich płatności za pośrednictwem Vinted, ochrona kupujących w trakcie zakupów oraz zintegrowane opcje wysyłki. Dowiedz się więcej tutaj.

W celu wprowadzenia tych zmian zaktualizowaliśmy nasz Regulamin Świadczenia Usług za pośrednictwem Vinted. Nowy regulamin wejdzie w życie z dniem 2 października 2019 roku. Aby kontynuować swoją przygodę z Vinted, wszyscy użytkownicy będą musieli zaakceptować zmiany regulaminu do tego terminu.

Dane użytkowników będą przesyłane do Adyen N.V. (Holandia), aby umożliwić przetwarzanie płatności. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce ochrony danych osobowych (przede wszystkim w sekcji 2.5).

W razie wątpliwości prosimy o przesyłanie wszystkich pytań na legal@vinted.pl

Zaakceptuj tutaj


Zmiana operatora Vinted Polska
5 czerwca 2019

Od 5 lipca 2019 roku Vinted.pl będzie obsługiwane przez innego operatora rodziny Vinted: Vinted UAB. Tym samym Vinted UAB zastąpi dotyczasowego operatora platformy Vinted Sp. z.o.o.

Aby nadal korzystać z platformy, wszyscy użytkownicy zobowiązani są do zaakceptowania nowego Regulaminu Świadczenia Usług przez Vinted, który znajduje się tutaj.

Zmiana operatora nie wpłynie w żaden sposób na jakość usług, oferowanych przez Vinted. Jak tylko zaakceptujesz nowy Regulamin Świadczenia Usług przez Vinted, będziesz mógł ponownie korzystać z naszej platformy i być częścią społeczności Vinted.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila.

Wszystkie zmienione zapisy Regulaminu Świadczenia Usług przez Vinted możesz znaleźć tutaj. Z kolei informacje o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe dostępne są w tym  miejscu.


Usunęliśmy opcję zostawiania komentarzy pod ofertami
28 Marca 2019

Dzisiaj usunęliśmy możliwość zostawiania komentarzy pod ofertami, ponieważ większość naszych użytkowników nie korzystała z tej funkcji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat interesującego Cię przedmiotu, kliknij 'Zapytaj o przedmiot', aby kontynuować rozmowę w prywatnej wiadomości-tak jak robiłeś to dotychczas.

Oczywiście, nadal możesz zadawać tyle pytań, ile tylko potrzebujesz, a dodatkowo, dzięki usunięciu sekcji komentarzy, zyskujesz więcej miejsca na zdjęcia i ważne informacje na Twoim ekranie.


Aktualizacja naszej polityki kosmetycznej
16 marca 2019

Aby zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich osób w Vinted, nie będziemy już zezwalać na sprzedaż niektórych kosmetyków, perfum lub artykułów kosmetycznych, które potencjalnie mogłyby być szkodliwe dla zdrowia naszych użytkowników.

Po tej zmianie sprzedaż wszystkich kosmetyków, perfum i artykułów kosmetycznych, które nie znajdują się w oryginalnym opakowaniu, nie będzie już dozwolona w Vinted.

Dlatego prosimy, aby nie wystawiać perfum, kosmetyków do makijażu, kremów, balsamów i produktów do pielęgnacji włosów, które zostały już użyte i które nie znajdują się w oryginalnym opakowaniu.

Gąbki do makijażu, pędzle kosmetyczne i używane aplikatory w otwartych oryginalnych opakowaniach również nie mogą być sprzedawane - nawet jeśli nie miały kontaktu ze skórą.

Należy pamiętać, że kosmetyki, perfumy i artykuły kosmetyczne, które były używane tylko raz, również podlegają tej zasadzie.

Więcej informacji na temat tych zmian można znaleźć w naszym Regulaminie Katalogu i FAQ.