Użytkownicy Vinted przekazali 1 mln euro na pomoc dla Ukrainy
14 grudnia 2022 r.

Z radością informujemy, że nasi użytkownicy przekazali już ponad milion euro na pomoc humanitarną dla Ukrainy!

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uzbierania tej sumy poprzez naszą platformę.

Jako Vinted już wcześniej przekazaliśmy na ten cel kwotę 2 mln euro, co oznacza, że wspólnie wsparliśmy mieszkańców Ukrainy sumą aż 3 mln euro.

Dziękujemy za waszą hojność

Wszystkie środki przekazane przez naszych użytkowników trafiają bezpośrednio do organizacji niosących pomoc humanitarną ludziom dotkniętym trwającą wojną.

Chcesz przyłączyć się do zbiórki?

Niestety mieszkańcy Ukrainy wciąż potrzebują naszej pomocy. Jeśli masz taką możliwość i chcesz przekazać coś od siebie, możesz to zrobić przez platformę Vinted:

• Jeśli masz dostępne środki w Portfelu Vinted, możesz wesprzeć zbiórkę  bezpośrednią wpłatą. Wystarczy kliknąć przycisk „Wpłać”, wybrać kwotę i potwierdzić.
• Jeśli sprzedajesz na Vinted, możesz też przekazywać niewielką część pieniędzy zarobionych na sprzedaży na cel charytatywny.

Więcej na temat wspierania celów charytatywnych znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.


Kupuj i sprzedawaj w Szwecji
10 października

Z radością witamy Szwecję, która właśnie dołączyła do społeczności Vinted! Od teraz możesz kupować i sprzedawać jeszcze więcej perełek z drugiej ręki w przystępnych cenach.

• Rozszerzona społeczność oznacza więcej użytkowniczek i użytkowników, którzy zobaczą twoje ogłoszenia, a co za tym idzie, większe szanse na szybką sprzedaż! Daj innym nowe powody do odwiedzenia twojej szafy –  wystaw coś już teraz .
• Przeglądaj szafy użytkowników i użytkowniczek ze Szwecji i odkrywaj jeszcze więcej fantastycznych artykułów i najlepszych marek.
• Skorzystaj z ograniczonej w czasie promocji na wysyłkę: do 30 listopada 2022 r. za przesyłki DPD ze Szwecji w małych, średnich i dużych rozmiarze zapłacisz tylko 7,31 zł.* Szczegóły oraz warunki oferty znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.

Ciesz się najnowszym połączeniem na platformie Vinted. Odkryj wyjątkowe i niedrogie przedmioty oferowane przez użytkowników i użytkowniczki ze Szwecji.

*Podane powyżej ceny wysyłki zostały przeliczone na podstawie kursu z 7 października 2022 r. Ceny będą się zmieniać codziennie wraz z aktualnym kursem. Na kurs przeliczeniowy składa się średni kurs rynkowy oraz opłata za przewalutowanie w wysokości 1,2%. Dowiedz się więcej o płatnościach z przewalutowaniem.


Przygotuj się na jesień, zaoszczędź na wysyłce w Polsce
16 listopada 2022 r.

Noce stają się coraz dłuższe, a dni chłodniejsze. Już czas zrobić porządek w letnich ubraniach i dopiąć jesienną szafę na ostatni guzik. A żeby pomóc Ci naszykować się na zmieniającą się pogodę, przedłużamy okres ważności zniżek na wysyłkę krajową.

Do 16 listopada 2022 r. możesz korzystać na terenie Polski z dostawy w niewiarygodnej cenie, wybierając wysyłkę za pośrednictwem usług InPost Paczkomaty 24/7, Orlen Paczka, DPD Pickup, MiniPaczka, Pocztex Punkt i Pocztex Automat.

Paczki w dowolnym rozmiarze nadasz poprzez InPost Paczkomaty 24/7 za 7 zł, przez DPD Pickup nawet za 6 zł (cena wzrosła 16 listopada), a za pomocą ORLEN Paczka – za jedyne 5 zł.

Możesz także wysyłać małe i średnie paczki z wykorzystaniem usługi MiniPaczka za 5 zł, a przesyłki w dowolnym rozmiarze za pośrednictwem usług Pocztex Punkt i Pocztex Automat za 8 zł.

Wszystko gotowe na sezon czułości?

Ciepłe materiały, wygodne fasony, bogata paleta odcieni i buty do wyboru, do koloru. Dzięki wysyłce w przystępnej cenie bez trudu ubierzesz się na cebulkę. Po prostu naciśnij „Kup teraz” i wybierz jednego z wymienionych powyżej dostawców przesyłek, aby jak najlepiej wykorzystać tę okazję. Przejrzyj najnowsze przedmioty.

Czy Twoja szafa pęka w szwach?

Dzięki taniej wysyłce to najlepsza chwila, by zacząć sprzedawać rzeczy, których już nie nosisz. Zrób miejsce dla ubrań w żywych jesiennych kolorach, a swoim używanym rzeczom daj nowe życie – i wilk syty, i owca cała. Może od razu wystawisz coś na sprzedaż?

Oferta jest ważna od 16 do 30 listopada 2022 roku i dotyczy cen przesyłek nadawanych za pośrednictwem usług InPost Paczkomaty 24/7, Orlen Paczka, DPD Pickup, MiniPaczka, Pocztex Punkt oraz Pocztex Automat. Więcej informacji na jej temat znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.

Świętuj nadejście jesieni i oszczędzaj na wysyłce – kupuj i sprzedawaj już teraz!


Nowe połączenie: kupuj i sprzedawaj na Węgrzech
12 września

Mamy dla Ciebie wspaniałe wieści – Twoja społeczność Vinted się rozwija! Od dzisiaj możesz kupować i sprzedawać z użytkownikami na Węgrzech.

• Vinted znów się powiększyło, a więcej potencjalnych kupujących oznacza, że masz wyższe szanse na szybką sprzedaż swoich przedmiotów. Dodaj kilka nowych aby odświeżyć swoją szafę.
• Przejrzyj nowe ogłoszenia, by znaleźć coś ciekawego w szafach osób sprzedających na Węgrzech. Teraz możesz wybierać wśród jeszcze większej liczby unikatowych przedmiotów w przystępnych cenach.
• Oferta limitowana: korzystaj z rabatu na wysyłkę. Do 31 października 2022 r. za małą, średnią lub dużą paczkę z Węgier nadaną za pośrednictwem InPost Paczkomaty 24/7 zapłacisz tylko 7,19 zł . Obowiązuje regulamin ofert promocyjnych .

Zacznij kupować i sprzedawać na jeszcze większej platformie!

*Koszty wysyłki przedstawione w Aktualnościach zostały przeliczone na podstawie kursu wymiany walut z dnia 9 września 2022 roku. Ceny będą się różnić w zależności od dziennego kursu wymiany walut. Na kurs przeliczeniowy składa się średni kurs rynkowy oraz opłata za przewalutowanie w wysokości 1,2%. Dowiedz się więcej o płatnościach z przewalutowaniem.


Zaoszczędź na wysyłce krajowej podczas letnich zakupów
16 sierpnia 2022 r.

Na niebie wreszcie króluje słońce – czas odciążyć szafę z balastu zimowych ubrań i zastąpić je strojami w sam raz na ciepłe dni. A teraz przy okazji ciuchowych zakupów możesz zaoszczędzić na wysyłce na terenie Polski!

31 sierpnia 2022 r. możesz skorzystać z usług krajowych InPost, Orlen Paczki, DPD Pickup, MiniPaczki, Pocztex Punkt i Pocztex Automat w rewelacyjnych cenach. 

Za wysyłkę dowolnego rozmiaru przesyłki przez InPost Paczkomaty 24/7 zapłacisz 6 zł, za wysyłkę za pośrednictwem DPD Pickup tylko 5 zł, a za pośrednictwem ORLEN Paczki – jedynie 4,50 zł.

Dodatkowo małe i średnie przesyłki wyślesz MiniPaczką za jedyne 5 zł, a przesyłki we wszystkich rozmiarach – za pośrednictwem usług Pocztex Punkt i Pocztex Automat za 8 zł.

Szukasz słonecznych stylizacji?

Dzięki taniej wysyłce możesz bez przeszkód skupić się na poszukiwaniu letnich strojów, których jeszcze ci brakuje. Aby skorzystać z tej okazji, wystarczy, że klikniesz przycisk „Kup teraz” i wybierzesz jedną z opcji wysyłki objętych ofertą.  Przejrzyj najnowsze okazje .

Robisz porządek w szafie?

Niskie ceny wysyłki przyciągną jeszcze więcej kupujących i zwiększą twoje szanse na sprzedaż. Zrób miejsce na letnie ubrania i daj drugie życie ciuchom, które zasługują na nowy dom – same plusy!  Wystaw coś już teraz .

Oferta obowiązuje od 16 do 31 sierpnia 2022 r. i dotyczy cen usług InPost Paczkomaty 24/7, Orlen Paczka, DPD Pickup, MiniPaczka, Pocztex Punkt i Pocztex Automat. Więcej informacji na temat oferty znajdziesz w naszym  Centrum Pomocy .

Ciesz się latem i zaoszczędź na wysyłce – zajrzyj do katalogu!