Reguły katalogu Vinted

Vinted to platforma, na której indywidualni użytkownicy mogą kupować, sprzedawać, zamieniać lub oddawać przedmioty z drugiej ręki. Dodawanie ofert na Vinted jest bezpłatne.

Chcemy mieć pewność, że Vinted jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym, dlatego użytkownicy muszą stosować się do poniższych reguł korzystania z katalogu podczas dodawania przedmiotów.

Wszystkie wymienione tu reguły są częścią naszego Regulaminu. Tworząc profil na Vinted, akceptujesz poniższe zasady oraz nasz Regulamin.

 

DOZWOLONE PRZEDMIOTY

 

Na Vinted możesz sprzedawać:

  • Damskie, męskie i dziecięce ubrania, obuwie i akcesoria.
  • Dziecięce zabawki, mebelki i sprzęt.
  • Nowe kosmetyki i produkty do makijażu oraz gadżety kosmetyczne.
  • Małe urządzenia i akcesoria elektroniczne, np. słuchawki, zegarki smartwatch, etui na telefon itp.

 

NIEDOZWOLONE PRZEDMIOTY

 

Na Vinted nie możesz sprzedawać (Ta lista nie jest wyczerpująca i powinna być traktowana wyłącznie jako zestaw wytycznych):

 

Upewnij się, że twoje ogłoszenia i przedmioty są w pełni zgodne z zasadami korzystania z naszego katalogu. Inni użytkownicy mogą zgłosić ofertę, która zdaje się je naruszać, a wszystkie zgłoszenia zostaną przez nas rozpatrzone. Jeśli twój przedmiot rzeczywiście okaże się niezgodny z zasadami, nasz zespół może go usunąć bądź ukryć. To może się z kolei wiązać z dodatkowymi konsekwencjami, takimi jak zawieszenie twojego konta.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji listy dozwolonych i niedozwolonych przedmiotów na Vinted. Jeśli uznamy, że dany przedmiot narusza nasze zasady lub w jakikolwiek sposób naraża naszych użytkowników na ryzyko, możemy go usunąć, nawet jeśli nie zalicza się do żadnej z kategorii wymienionych poniżej.

 

Uwaga: Jeśli podbijesz ogłoszenie naruszające zasady korzystania z naszego katalogu, które uznamy za stosowne ukryć lub usunąć, nie będziemy mogli zwrócić ci poniesionych kosztów podbicia.

 

ZASADY OGÓLNE

 

 

Nasz zespół zastrzega sobie prawo do zmiany zasad opisanych powyżej, jeśli pojawi się taka potrzeba. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące zasad korzystania z katalogu, skontaktuj się z nami – chętnie ci pomożemy.


Uwaga: Jeśli trafisz na ogłoszenie zdające się naruszać powyższe zasady, będziemy wdzięczni za jego zgłoszenie.