Nie nosisz? Sprzedaj!

Chcemy pokazać ci, jak wspaniały może być second-hand. Sprzedaj ubrania z duszą. Kupuj rzeczy, których nie znajdziesz na głównej ulicy. Vinted jest otwarty dla wszystkich, którzy wierzą, że dobre ubrania powinny żyć długo.
1 prosty pomysł dziś jednoczy społeczność liczącą 75 milionów
Od dwojga przyjaciół
W 2008 roku Milda chciała zmienić mieszkanie, ale zbyt wiele ubrań utrudniało przeprowadzkę. Justas zaoferował pomoc i zbudował stronę, dzięki której mogła rozdać swoje ubrania znajomym. Niedługo później pomysłem zainteresowały się media. Duet przyjaciół trafił w dziesiątkę - tak powstał Vinted.
Do 1000 osób w zespole
Dziś w Vinted pracuje 1000 osób, które wspólnie pomagają światu sprzedawać, kupować i wymieniać ubrania z drugiej ręki. Podobnie jak nasza społeczność, nasz zespół to mozaika wielu krajów i kultur.
Praca w całej Europie
Biura Vinted znajdują się w Wilnie, Berlinie, Pradze, Amsterdamie i Utrechcie. Te punkty pomagają nam działać na 16 rynkach: w Hiszpanii, Francji, Luksemburgu, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, Polsce, Litwie, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Portugalii, USA i Kanadzie.
Nasza globalna misja
Sprzedawaj ubrania, których już nie nosisz, i poluj na niepowtarzalne perełki online – dostęp do świata second-handu jeszcze nigdy nie był tak prosty. Naszą rosnącą społeczność skupiającą ponad 75 milionów ludzi łączy wspólna misja: sprawienie, by rzeczy z drugiej ręki stały się pierwszym wyborem.
Inwestorzy i Kierownictwo
Współzałożyciele

Milda Mitkute i Justas Janauskas

CEO

Thomas Plantenga

COO

Mantas Mikuckas

Wszystko co robimy, nadal pozostaje wierne początkowej idei Vinted opracowanej przez naszych współzałożycieli, Mildę i Justasa. Dzisiaj dyrektor generalny Vinted Thomas oraz dyrektor ds. operacyjnych Mantas są odpowiedzialni za codzienne działania firmy i jej rozwój. Naszą misję wspierają również 4 wiodące firmy inwestycyjne z obu stron Atlantyku.
Uporządkuj swoją szafę już dziś
Pobierz bezpłatną aplikację i sprzedawaj ubrania, których już nie nosisz. Za twoją cenę, z 0% prowizji od sprzedaży.