Nie nosisz? Sprzedaj!
Chcemy pokazać Ci, jak wspaniały może być second-hand. Sprzedaj ubrania z duszą. Kupuj rzeczy, których nie znajdziesz na głównej ulicy. Vinted jest otwarty dla wszystkich, którzy wierzą, że dobre ubrania powinny żyć długo.
1 prosty pomysł jednoczy teraz społeczność liczącą 21 milionów
Od 2 osób
W 2008 roku Milda chciała zmienić mieszkanie, ale zbyt wiele ubrań utrudniało przeprowadzkę. Justas zaoferował pomoc i zbudował stronę, dzięki której mogła rozdać swoje ubrania znajomym. Niedługo później pomysłem zainteresowały się media. Duet przyjaciół trafił w dziesiątkę - tak powstał Vinted.
Do 150 osób w zespole
Dzisiaj 150 osób pracuje w Vinted, aby pomóc światu sprzedawać, kupować i wymieniać ubrania z drugiej ręki. Nasz zespół to mieszanka krajów i kultur, podobnie jak nasza społeczność.
Praca w całej Europie
Biura Vinted mają siedzibę w Berlinie, Pradze, Warszawie i Wilnie. Te punkty pomagają nam działać na 9 rynkach: w USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Litwie, Hiszpanii i Holandii.
Nasza globalna misja
Sprzedawaj rzeczy, których już nie nosisz i poluj na nowe perełki - świat ubrań z drugiej ręki wyprowadził się z lumpeksów. Nasza rosnąca społeczność 21 milionów pomaga nam w misji, aby ubrania z drugiej ręki stały się numerem 1.
Inwestorzy i Kierownictwo
Współzałożyciele

Milda Mitkute i Justas Janauskas

CEO

Thomas Plantenga

COO

Mantas Mikuckas

Wszystko co robimy, nadal pozostaje wierne początkowej idei Vinted, opracowanej przez naszych współzałożycieli, Mildę i Justasa. Dzisiaj dyrektor generalny Vinted Thomas oraz dyrektor ds. operacyjnych Mantas są odpowiedzialni za codzienne działania firmy i jej rozwój. Naszą misję wspierają również 4 wiodące firmy inwestycyjne z obu stron Atlantyku.
Uporządkuj swoją szafę już dziś
Pobierz bezpłatną aplikację i sprzedawaj ubrania, których już nie nosisz. Za Twoją cenę, z 0% prowizją od sprzedaży.