Nie nosisz? Sprzedaj!
Chcemy pokazać ci, jak wspaniały może być second-hand. Sprzedaj ubrania z duszą. Kupuj rzeczy, których nie znajdziesz na głównej ulicy. Vinted jest otwarty dla wszystkich, którzy wierzą, że dobre ubrania powinny żyć długo.
1 prosty pomysł jednoczy teraz społeczność liczącą 45 milionów
Od dwojga przyjaciół
W 2008 roku Milda chciała zmienić mieszkanie, ale zbyt wiele ubrań utrudniało przeprowadzkę. Justas zaoferował pomoc i zbudował stronę, dzięki której mogła rozdać swoje ubrania znajomym. Niedługo później pomysłem zainteresowały się media. Duet przyjaciół trafił w dziesiątkę - tak powstał Vinted.
Do 1000 osób w zespole
Dziś w Vinted pracuje 700 osób, które wspólnie pomagają światu sprzedawać, kupować i wymieniać ubrania z drugiej ręki. Podobnie jak nasza społeczność, nasz zespół to mozaika wielu krajów i kultur.
Praca w całej Europie
Biura Vinted mają siedzibę w Berlinie, Pradze, Utrechcie i Wilnie. Te punkty pomagają nam działać na 15 rynkach: w USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Litwie, Hiszpanii, Holandii, Luksemburgu, Austrii, Kanadzie, Portugalii, we Włoszech i w Belgii.
Nasza globalna misja
Sprzedawaj rzeczy, których już nie nosisz, i poluj na niepowtarzalne perełki – świat używanych ubrań wyprowadził się z lumpeksów. Rosnąca społeczność skupiająca 45 milionów ludzi pomaga nam w naszej misji: sprawieniu, by ubrania z drugiej ręki stały się numerem 1.
Inwestorzy i Kierownictwo
Współzałożyciele

Milda Mitkute i Justas Janauskas

CEO

Thomas Plantenga

COO

Mantas Mikuckas

Wszystko co robimy, nadal pozostaje wierne początkowej idei Vinted opracowanej przez naszych współzałożycieli, Mildę i Justasa. Dzisiaj dyrektor generalny Vinted Thomas oraz dyrektor ds. operacyjnych Mantas są odpowiedzialni za codzienne działania firmy i jej rozwój. Naszą misję wspierają również 4 wiodące firmy inwestycyjne z obu stron Atlantyku.
Uporządkuj swoją szafę już dziś
Pobierz bezpłatną aplikację i sprzedawaj ubrania, których już nie nosisz. Za twoją cenę, z 0% prowizji od sprzedaży.