Personalizacja Vinted

Możesz dostosować treść, która pojawi się na twojej stronie głównej, wybierając interesujące cię rozmiary, marki i ogłoszenia konkretnych użytkowników.

Przejdź do swojego profilu, znajdź opcję „Personalizacja” w menu i:

  1. Wybierz kategorie, które cię interesują (Kobiety, Mężczyźni, Dzieci)
  2. Wybierz odpowiednie rozmiary
  3. Zacznij obserwować swoje ulubione marki (w zakładce znajdziesz listę różnych marek, które możesz zacząć obserwować)

Możesz też obserwować innych użytkowników, żeby częściej widywać ich ogłoszenia na stronie głównej i otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy dodadzą coś nowego. Pełną listę użytkowników, których obserwujesz, znajdziesz, wybierając opcję „Personalizacja”, a potem „Użytkownicy”.

Uwaga

Jeśli nie chcesz dłużej otrzymywać powiadomień o nowościach dotyczących danego użytkownika lub marki, w każdym momencie możesz przestać go lub ją obserwować.

Aby to zrobić, przejdź do swojego Profilu i wybierz opcję Personalizacja. Znajdziesz tam listy wszystkich użytkowników i marek, które obserwujesz. Wybierz odpowiednią zakładkę i stuknij przycisk obok pozycji, która już cię nie interesuje, żeby przestać ją obserwować.

Tyle wystarczy, żeby przeglądanie Vinted stało się jeszcze wygodniejsze!

Możesz dostosować treść pojawiającą się na twojej stronie głównej, wybierając zakres przedmiotów, które najbardziej cię interesują.

Kliknij na swoje zdjęcie profilowe w pasku menu i wybierz opcję „Personalizacja”, żeby:

  1. Wybrać interesujące cię kategorie (Kobiety, Mężczyźni, Dzieci)
  2. Wybrać odpowiednie rozmiary
  3. Zacząć obserwować swoje ulubione marki (w zakładce znajdziesz listę różnych marek, które możesz zacząć obserwować)

Możesz też obserwować innych użytkowników, żeby częściej widywać ich ogłoszenia na stronie głównej i otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy dodadzą coś nowego. Pełną listę użytkowników, których obserwujesz, znajdziesz w lewym dolnym rogu swojego profilu.

Uwaga

Jeśli nie chcesz dłużej otrzymywać powiadomień o nowościach dotyczących danego użytkownika lub marki, w każdym momencie możesz przestać go lub ją obserwować.

W przypadku użytkownika, przejdź do swojego Profilu i kliknij liczbę Obserwowanych. Zobaczysz listę wszystkich użytkowników, których obserwujesz. Aby przestać obserwować danego użytkownika, kliknij Nie obserwuj. W przypadku marki, kliknij swoje zdjęcie profilowe i wybierz Personalizacja, następnie Marki i Marki, które obserwujesz. Kliknij symbol trzech kropek, żeby przestać obserwować daną markę.

Tyle wystarczy, żeby przeglądanie Vinted stało się jeszcze wygodniejsze!

Czy ta odpowiedź była pomocna? lub