marthaaxvz
marthaaxvz
Brak komentarzy
Potwierdzone informacje:
Facebook 478 znajomych
E-mail
Śródmieście Południowe, Warszawa
Ostatnie logowanie:
1 Obserwowany
Kupuj zestawy
Zaoszczędź na dostawie
10.00 zł
Brak rozmiaru
Gumka ze srebnym obramowaniem. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Gumka ze srebnym obramowaniem
6.00 zł
Czarny pierścionek widoczny na zdjęciach. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie...
Czarny pierścionek
5.00 zł
Śliczny pierścionek z małymi diamencikami. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie...
Śliczny pierścionem z małymi diamencikami
12.00 zł
Torebka, ozdoba do przyczepienia. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Ozdoba torebka
7.00 zł
Kolczyki wąsy. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Kolczyki wąsy
10.00 zł
Brak ceny
Brak rozmiaru
Kolczyki z niebieskim kamykiem. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Kolczyki z niebieskim kamykiem
8.00 zł
Czarny pierścionek w stylu goth. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Czarny pierścionek
10.00 zł
Srebne kolczyki ,,skrzydła". Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Srebne kolczyki ,,skrzydła"
7.00 zł
Naszyjnik kot. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Naszyjnik kot
10.00 zł
Pierścionek z niebieskim diamentem. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Pierścionek z niebieskim diamentem
5.00 zł
Jak widać na zdjęciu, ozdoba składa się z kilku kwadratów złączonych ze sobą. W niektórych są kryształki. Cena do negocjacji. Odbiór osob...
Srebny łańcuszek z kryształkami
10.00 zł
Nowe kolczyki widoczne na zdjęciu. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Kolczyki
4.00 zł
Śliczny pierścionek z muszlą. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Śliczny pierścionek z muszlą
12.00 zł
Czarny pierścionek uszy kota. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Pierścionek uszy kota
8.00 zł
Złoty pierścionek widoczny na zdjęciu. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie mie...
Złoty pierścionek
8.00 zł
Pierścionek pazury. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualne porozumienie się w sprawie miejsca)
Pierścionek pazury
8.00 zł
Sprzedam naszyjnik z kobrą. Ozdoba wykładana jest małymi kryształkami. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentualn...
Naszyjnik kobra
10.00 zł
Różowy naszyjnik sowa na długim łańcuszku z brylancikami. Stan idealny. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty - Warszawa, Centrum (ewentual...
Naszyjnik sowa
12.00 zł