Kontynuując, akceptujesz naszą politykę cookie, która ulepszy Twoje doświadczenie na Vinted.pl. Mmm... pyszne ciasteczka!
Brak komentarzy
Kupuj zestawy
Zaoszczędź na dostawie
Bardzo ładne trampki w idealnym stanie w świeżym, wiosennym zielonym kolorze. Rozmiar 37. Wysyłka 10zł.
Zielone wiosenne trampki
25.00 zł
37
Bardzo ładne, niebieskie sandałki zapinane na piętach na zamek. Wysyłka 10 zł.
Niebieskie sandały, zamek w tyle.
20.00 zł
37
Bardzo ładne trampki w idealnym stanie w świeżym, wiosennym pomarańczowym kolorze. Rozmiar podany na trampkach to 36 jednak ja noszę 37 i...
Bardzo ładne trampki, pomarańcz. Idealny stan!
20.00 zł
36
Bardzo ładne półbuty na obcasie rozmiar 37. Stan idealny co widać chociażby po zdjęciach obcasów! Wysokość obcasa: 10cm Wysyłka: 10zł ...
Chabrowe szpilki w idealnym stanie, 37, noszone raz!!
30.00 zł
37
Super jeansowa kamizelka w rozmiarze XS z ćwiekami. Stan idealny. Wysyłka 10zł. Zapraszam do obejrzenia pozostałych ogłoszeń!
Super jeansowa krótka kamizelka, XS
30.00 zł
34 / 6 / XS
Dopasowana bluzka marki Terranova. Idealna pod marynarki. Wymiary: - długość całkowita: 62 cm - szerokość: 25 cm - długość rękawa: zewn....
Czarna bluzka Basic, Terranowa, XS
20.00 zł
34 / 6 / XS
Mini spódniczka w paski, dopasowana. Wymiary: - długość: 33 cm - szerokość: 32 cm Wysyłka 10zł. Zapraszam do obejrzenia pozostałych r...
Mini spódniczka w paski, Bershka, S
15.00 zł
36 / 8 / S
Bardzo ładny top w biało-niebieskie kwiaty. Idealny na lato, plażę. Wymiary: - długość: 42 cm - szerokość: 32 cm Wysyłka 10zł. Zapras...
Top w kwiaty, Terranova, XS
15.00 zł
34 / 6 / XS
Super niebieski kombinezon, idealny na plaże. Wymiary: - długość: 53 cm - szerokość: 35 cm Wysyłka 10zł. Zapraszam do przeglądania poz...
Niebieski kombinezon, Terranova, XS
20.00 zł
34 / 6 / XS
Czerwona kurtka, idealna na teraz! Bardzo dobry stan. Wymiary: - długość: 56,5 cm - szerokość: 41,5 cm - długość rękawów: - zewn.: 67 ...
Kurtka 'skóra' czerwona, Terranova, XS
45.00 zł
34 / 6 / XS
Super czerwony T-shirt krótki idealny do jeansowych spodenek na lato. Stan idealny noszona może ze dwa razy. Wymiary: - długość: 41 cm -...
Czerwona bluzka 'do pępka', New Yorker, XS
20.00 zł
34 / 6 / XS
Brązowa kurtka, idealna na teraz! Bardzo dobry stan. Wymiary: - długość: 62 cm - szerokość: 44 cm - długość rękawów: - zewn.: 64 cm - ...
Brązowa 'skóra' Terranova, XS
45.00 zł
34 / 6 / XS
Bardzo ładne półbuty na koturnie w kolorze morskim rozmiar 37. Kolor intensywniejszy niż na zdjęciach. Wysokość obcasa: 7cm Wysyłka: 10...
Bardzo ładne półbuty na koturnie, 37.
20.00 zł
37
CCC
Bardzo ładne sandały na szpilce w kolorze czarnym rozmiar 36. Stan bardzo dobry, noszone zaledwie kilka razy. Wysokość obcasa: 11cm Wysy...
Sandały na szpilce, 36.
30.00 zł
36
Bardzo ładne sandały w kolorze czarnym rozmiar 37. Kolor intensywniejszy niż na zdjęciach. Stan bardzo dobry. Wysokość obcasa: 4cm Wysył...
Bardzo ładne sandały na niskim koturnie, 37.
20.00 zł
37
Bardzo ładne szpilki w kolorze morskim rozmiar 37. Kolor intensywniejszy niż na zdjęciach. Widoczne ślady użytkowania przedstawione na zd...
Bardzo ładne szpilki w kolorze morskim, 37.
25.00 zł
37
Luźny t-shirt marki Bershka z różowym napisem. Psuje zarówno do stylizacji sportowej jak i na co dzień. Wymiary: - długość od pachy: 27...
Krótki T-shirt Bershka, napis.
20.00 zł
36 / 8 / S
Bardzo ładny t-shirt w kolorze pudrowego różu z nadrukami, Bershka. Wymiary: - długość od pachy: 44 cm - długość całkowita: 62 cm - szer...
Śliczny T-shirt, pudrowy róż, Bershka, S
25.00 zł
36 / 8 / S
Czarno szara tunika/bluzka marki Tally Weijl. Przód szary z nadrukiem, tył czarny. Wymiary: - długość od pachy: 36 cm - długość całkowit...
Bluzka / tunika z kotami, Tally Weijl, XS
25.00 zł
34 / 6 / XS
Bardzo ładna tunika z rękawami 3/4 zakończonymi skórą. Wymiary: - długość od pachy: 35 cm - długość całkowita: 63 cm - szerokość pod pac...
Czarna tunika, skórzane rękawy.
25.00 zł
36 / 8 / S
Bardzo ładny w ślicznej kolorystyce sweter z nadrukowanym w przodzie tygrysem. Wymiary: - długość od pachy: 36 cm - długość całkowita: 6...
Śliczny kremowy sweter z tygrysem, M.
30.00 zł
38 / 10 / M
Asymetryczna bluzka/tunika w kolorze turkusowym. Przezroczyste plecy i wiązanie z tyłu na szyi. Wymiary: - długość całkowita tył: 64 cm ...
Asymetryczna bluzka / tunika, turkusowa, przezroczyste plecy, S
20.00 zł
36 / 8 / S
Dopasowana bluzka marki Terranova. Idealna pod marynarki. Wymiary: - długość od pachy: 50 cm - długość całkowita: 64 cm - szerokość pod ...
Czarna bluzka Basic, Terranowa, XS
20.00 zł
34 / 6 / XS
Bardzo fajny czarny t-shirt z zamkiem na plecach i napisem w przodzie. Wymiary: - długość całkowita: 56,5 cm - szerokość: 46 cm - długoś...
Bluzka na krótki rękaw z napisami, zamek na plecach, Bershka, XS
25.00 zł
34 / 6 / XS
Mam na wymianeczkę śliczne trampki ażurkowe z cyrkoniami,które dodają im uroku. Do wymiany wkładka. Polecam i zapraszam do obejrzenia poz...
Trampki ażurkowe z cyrkoniami  37
37
Trampki białe w kwiatuszki
Trampki białe w kwiatuszki
19.00 zł
37
Więcej na priv :))
Buty koloru szarego , wygodne , ciepłe
35.00 zł
37
Sprzedam malo używane trampki, balerinki, są jak nowe. Kolor niebieski bardziej żywy, jak na zdjęciach. Na mnie za małe :(
Trampki, balerinki 37
8.00 zł
37
Zalozone moze dwa razy. Okazaly sie za male. Bardzo efektowe pasujace do sportowych stylizacji jak i bardziej eleganckich zestawow.
Sneakersy
30.00 zł
37
sneakersy biała raz założone w stanie idealnym
sneakersy białe modne hit blogerskie
50.00 zł
37
Sprzedam sneakersy Buscemi, rozmiar 37, stan idealny, założone tylko kilka razy. Mięciutkie w środku i bardzo wygodne, skóra naturalna, p...
Buscemi sneakersy trampki
400.00 zł
37
Czarne tenisówki były ubrane raz i okazały się przy małe są w stanie idealnym, jest to rozmiar 37, cena 15 zł :) Polecam! Buty na szczupł...
Czarne tenisówki z białą podeszwą
10.00 zł
37
Trampki w kolorze neonowy róż
Trampki w kolorze neonowy róż
30.00 zł
37
Buty nowe, nie używane, w idealnym stanie. Wkładka 24 cm. Buty były na prezent i okazały się za małe. Koszt przesyłki 10 zł.
Trampki r. 37 #szkoła#wygoda
20.00 zł
37
☆ Sprzedam granatowe trampki, złote elementy ☆ No name ☆ Stan bardzo dobry ☆ Rozmiar 37 ☆ Wygodne, ładnie się prezentują ☆ +koszty wysył...
Granatowe trampki, no name
17.00 zł
37
Mam do sprzedania buty sportowe w roz.37/38/39
adidasy sportowe roz.37/38/39
35.00 zł
37
Sneakersy A,la Isabel Marant koturny 6 cm bardzo wygodne polecam
Sneakersy Marant
149.00 zł
37
Sprzedam w idealnym stanie adidasy rozmiar 37 długość wkładki 24cm
Seledynowe adidasy
40.00 zł
37
Raz założone buty. Jedyną wadą są małowidoczne zabrudzenia które jednak z pewnością łatwo wyczyścić. Można je nosić na dwa sposoby co wid...
Prawie nowe buty w kolorze karmelowym
16.00 zł
37
Beżowe, trampki, bardzo wygodne. Niestety niechcący kupując w internecie zamówiłam zbyt mały rozmiar.
Trampki
12.00 zł
37
Rozmiar 37 Klasyczne białe trampki z ćwiekami i namalowanymi paskami tworzącymi serce Oryginalne natomiast w nie idealnym stanie Zakupion...
Trampki z ćwiekami rozm 37
5.00 zł
37
Rozowe trampki siegajace do kostki, ich stan jest bdb
Rozowe  trampki za kostke
20.00 zł
37
Polecam buty sportowe r 37 wkladka 23,5 sznurki rzepy nowe.69zl
Nowe białe 37 r
69.00 zł
37
Czarne buty typu slip on roz 37.
Buty slip on 37
45.00 zł
37
Białe wysokie trampki jak conversy rozmiar 37 nowe w oryginalnym pudełku
Trampki białe wysokie rozmiar 37
20.00 zł
37
Sprzedam czarne trampki na platformie :) świetne pasuja do rożnych stylizacji :) rozmiar 37 :) wady ukazane na zdjęciu :) myśle jak sklei...
Czarne creepersy na platformie
30.00 zł
37
Witam mam do sprzedania nowe trampki.Długosc wkładki 23,5
Trampki nowe 37
10.00 zł
37
Na mnie niestety za małe. Jak widać na zdjęciach, mają pożółkłą gumę- szczególnie na czubkach. Nie mają żadnych wad na materiale. #skorz...
czarne trampki z ekoskóry
14.00 zł
37

Vintedzianki szukały również


Inna, Zielony Tenisówki, Inna Tenisówki, Tenisówki, Zielony Inna Tenisówki