Kontynuując, akceptujesz naszą politykę cookie, która zwiększy Twój komfort korzystania z Vinted.
Brak komentarzy
Kupuj zestawy
Zaoszczędź na dostawie
trampki w idealnym stanie sprzedaje bez sznurówek rozmiar napisany na butach to 36, ale tak naprawdę są dobre na osobę, która ma rozmiar 38.
trampki a'la vans panterka
10.00 zł
38
rozmiar 38 stan idealny ubrane tylko raz
sprzedam czarne botki
50.00 zł
37
na zdjeciach pokazane przebarwienia ubrane kilka razy
sprzedam gumowe sandałki na koturnie
20.00 zł
38
ubrane 2 razy. buty bez uszkodzeń.
Czarne szpilki
20.00 zł
37
nowe sandały
różowe sandały
10.00 zł
38
sprzedam czarne lity. rozmiar 38 na zdjęciu widoczne są uszkodzenia
czarne lity
10.00 zł
38
kolor czarny rozmiar 38 baleriny ubrane tylko raz.
gumowe baleriny
15.00 zł
38
Nowa, nie używana.
Sprzedam prostownice
20.00 zł
Nowe.
Czerwone botki
20.00 zł
40
Raz ubrane.
Czarne szpilki
50.00 zł
37
Ubrane kilka razy.
Eleganckie czarne koturny
20.00 zł
37
Rozmiar xs nadaje się również na rozmiar s.
Bluzka
10.00 zł
34 / 6 / XS
Ubrana kilka razy
Czarno-biała bluzka
7.00 zł
34 / 6 / XS
Nowa.
Luźna błękitna bluzka
15.00 zł
36 / 8 / S
Przewiewny material.
Bluzka
10.00 zł
34 / 6 / XS
Nowa.
Czarna sukienka
30.00 zł
36 / 8 / S
H&M
Idealnie się dopasowuje do ciała.
Letnia sukienka H&M
10.00 zł
34 / 6 / XS
Idealnie dopasowana do ciała.
Czerwona sukienka
10.00 zł
34 / 6 / XS
Noszona kilka razy w idealnym stanie.
Dresowa sukienka
10.00 zł
36 / 8 / S
Nowa.
Tunika
10.00 zł
36 / 8 / S
10.00 zł
36 / 8 / S
Nowa.
Biała sukienka z frędzlami
10.00 zł
Uniwersalny
Rozmiar 36. Ubrana tylko dwa razy na studniówkę.
Sprzedam sukienkę wieczorową
200.00 zł
36 / 8 / S
wkładka 24,5cm, raz założone, za małe
Trampki
25.00 zł
38
Białe klasyczne trampki. Nie noszone ani razu, rozmiar 39 noszony na co dzień okazał się za mały. Zdecydowanie będą pasować na rozmiar 38...
Klasyczne białe trampki
35.10 zł
38
Różowe tenisowki w rozm 38 (są przyciasnawe) polecam na osoby noszące rozmiar 37 lub 37,5, kilka razy zalozone #trampki #tenisówki #teni...
Tenisowki 37 38 trampki różowe
15.00 zł
38
Mega wygodne i niezniszczalne buciki, Ala trampki na koturnie, rozmiar 38. Pasują i do stylu eleganckiego i na sportowo:) minimalne ślad...
Śliczne buciki koturna
39.90 zł
38
Nie wymieniam się. Wysyłka 9 zł. Długość wkładki 24,5 cm.
Trampki w paski biało-czarne paski
19.99 zł
38
Wyprzedaż! Przy zakupie dwóch rzeczy, tańsza z nich jest za pół ceny. Tzn że przy zakupie 4 rzeczy dwie najtańsze są za połowę ceny ;) ...
Wyprzedaż! Druga rzecz -50%. Bordowe tenisówki meszty
10.00 zł
38
H&M
Minimalistyczne trampki z czarnego płótna, rozmiar 38
Czarne trampki H&M
15.00 zł
38
Buty noszone mało. Kolor biały. Niezniszczone.
Buty.
20.00 zł
38
Sprzedam vansy w kolorze bordo, nowe sznurowki, posiada ślady użytkowania jak powyżej.
Bordowe Vans
75.00 zł
38
Piękne platformy jasne ze skóry, odkupione z Vinted ale niestety na mnie nie pasują. Nie nosiłam ich, stan idealny zero wad. Polecam! :)
Puma creepersy creepers platformy beżowe brązowe skórzane wiązane tenisówki trampki półbuty adidasy
63.00 zł
38
bardzo dobre jakościowo obuwie firmy justHype, deseń - jungle/floral w Polsce mniej rozpoznawalne niż converse, ale trzymają się mocniej ...
trampki, justHype jungle, wkładka 24cm. kwiaty/panterka
70.00 zł
38
Sprzedam lub zamienie :) Stan butów ukazany na zdjęciach ;) Rozmiar 38
Trapmki ala vans
10.00 zł
38
Stan bardzo dobry Cena z wysyłka
converse
40.00 zł
38
noszone, ale w b dobrym stanie, od wyprania puscila "plama " od wewnetrznej strony buta, a'la zamszowe
Converse kremowo-miodowe
52.49 zł
38
Vty
Witam posiadam trampki nr38 czyli 24cm...1
Trampki Vty
10.00 zł
38
Sliczne buciki adidas, noszone zaledwie jeden raz. Rozmiar to 38 i 2/3. Koszt wysyłki to 10zl
buty adidas neo
90.00 zł
38
noszone, w stanie idealnym. z miłą chęcią odpowiem na każde pytanie i podeśle wiecej zdjec. dokładny rozmiar to 38,5 . wkladka 24 cm , ce...
Air Force 1
145.00 zł
38
Mam do sprzedania creepersy kauczukowe. Stan idealny 😊
creepersy
50.00 zł
38
Wsuwane tenisówki marki McArthur w kolorze granatowym Podeszwa biała z czerwonym paskiem Rozmiar 38 Długość wkładki ok. 24,5 cm Buty w ba...
Wsuwane tenisówki marki McArthur granatowe
26.00 zł
38
Sprzedam szare trampki za kostkę. Stan widoczny na zdj
Converse trampki za kostkę
50.00 zł
38
H&M
Zapraszam do obserwowania mojego profilu, ubrania już od 2 zł! (f) Przy zakupie 2 rzeczy 5% rabatu, przy zakupie 3 - 15% rabatu natomiast...
platformy białe H&M wysokie wiązane trampki 38
10.00 zł
38
Witam, sprzedam nowe buty ocieplane z futerkiem. Rozmiar 38, 24cm.dł. wkładki , koszt wysyłki 10 zł
buty ocieplane z futerkiem nowe 38
100.00 zł
38
Widoczne slady uzytkowania. Sredni stan. Logo z tylu starte w wyniku prania mechanicznego. #converse
converse biale krotkie
35.00 zł
38
Bardzo wygodne converse, niestety wyblakły trochę i są rozdarte. Nie przeszkadza to w chodzeniu, a na pewno komuś może posłużyć jeszcze d...
converse
49.99 zł
38

Vintedzianki szukały również


Wielobarwny Butik Tenisówki, Czarny Butik Tenisówki, Wielobarwny Tenisówki, Tenisówki, Butik, Butik Tenisówki, Czarny Tenisówki