Reklamy
Przedmioty użytkownika (42)
Kupuj zestawy
Zdobądź nawet 50% zniżki
Założona raz na wesele bardzo wygodna :-)
Sukienka missguided
70.00 zł
S / 36 / 8
Zakupiona na vinted, nowa z metka. Na mnie okazała się za mała :(
Czerwona sukienka missguided
70.00 zł
S / 36 / 8
Polecam! :) kosztowały 180 zł. Założone 2 razy na wesele
Kolorowe szpilki
70.00 zł
37
Dopinany tren, bardzo lekka i wygodna ! 💙
Suknia ślubna
1 000.00 zł
M / 38 / 10
Polecam ! Idealny na XS/S ☺️
Pasek podwójna klamra🖤
40.00 zł
Kurteczka oversize hit sezonu. Założona 2 razy :)
Kurtka dżinsowa
50.00 zł
L / 40 / 12
Oryginalne :) polecam!
Nike roshe run
50.00 zł
37
Oryginalne :) polecam
Converse
40.00 zł
37
Idealna na wesele :)! Założona raz.
Sukienka granatowa
50.00 zł
S / 36 / 8
Polecam !!
Płaszczyk wiosenny
25.00 zł
L / 40 / 12
Bardzo wygodne :)
Eleganckie bluzki
20.00 zł
M / 38 / 10
Bardzo modna :)
Koszula w kratę
10.00 zł
M / 38 / 10
Jest mega 🖤
Bluza
30.00 zł
M / 38 / 10
Bardzo modne :)
Dzisny z dziurami! Hit sezonu
30.00 zł
M / 38 / 10
Sprzedam dżinsy marmurki, szary kolor i niebieski! Super wygodne 🖤
Dżinsy marmurki 3 kolory i rodzaje
30.00 zł
M / 38 / 10
Bardzo modna piżamka sukienkowa
Sexi piżamka
10.00 zł
S / 36 / 8
Piękna! Założona raz
Elegancka bluzka
30.00 zł
S / 36 / 8
H&M
Są krótsze:) do spodni z wysokim stanem!
Krótsze bluzki
15.00 zł
S / 36 / 8
Bardzo polecam!
Modna bluzka
20.00 zł
M / 38 / 10
Posiada modne rozcięcia na ramiona i rozszerzane rękawki! Piękna 🌸
Bluzka hit sezonu
20.00 zł
S / 36 / 8
Bardzo dobrze się nosi!
Marynarka
25.00 zł
M / 38 / 10
Bardzo przewiewna idealna na lato i ciepła wiosnę :)
Cienka kurteczka w kwiatki
20.00 zł
M / 38 / 10
Bardzo dobrze leżą !
Dżinsowe szorty
20.00 zł
S / 36 / 8
Polecam, świetnie wyglądają
Szorty dżinsowe
20.00 zł
S / 36 / 8
Super modne spodenki, wyglądają jak spódniczka. Polecam ! 🌸
Spodenki
15.00 zł
M / 38 / 10
Podobne rzeczy
Na sprzedaż w stanie ogólnym bardzo dobrym czerwone trampki wiązane roz 37. W środku wkładka i przód buta przybrudzony.#czerwonetrampkiro...
Trampki czerwone roz 37
4.74 zł
37
Nowe. Bez ukrytych wad. Rozmiar 37. Długość wkładki 23 cm. :) cena + wysyłka 15 zł
złote trampki z efektem lustra
39.00 zł
37
Rozmiar 37,5 Bardzo wygodne Raz założone do zdjęcia :) Zapraszam :)
Sportowe Koturny
20.00 zł
37
#trampki #czarne #trampki37 #wygodne
Trampki czarne rozmiar 37
18.00 zł
37
Sprzedam tenisowki, używane jeden sezon na wymianę z innymi. Stan bardzo dobry. Środek butów od początku był taki. Wkladka do wyprania.
Tenisówki slip on w kwiaty
16.20 zł
37
Trampki z kokardką i czubem, żółta obwódką. Mało noszone, gruby, divrej jakości materiał! #trampki #troll #zielony #kokarda #sportowy
Trampki z czubem, kokardką - zielone!
10.00 zł
37
Kupione w tk maxx Noszone 2 razy Max Zagniotki na zdj sa od szafki :/ ale na stopie nic nie widać Rozmiar 37 -24,5 cm Do przesyłki do...
Czarne slip ony
35.00 zł
37
Sprzedam lub wymienię trampki, które miałam na sobie z dwa razy. Niestety są na mnie za małe. Stan idealny :)
Modne czarne trampki Feewear 37
30.00 zł
37
Tenisówki rozmiar 37 nowe +kw
Czarne tenisowki
10.00 zł
37
nie sa oryginalne :D
'converse'
30.00 zł
37
Trampki rozmiar 37. Stan bardzo dobry.
Trampki
15.00 zł
37
Rozmiar z metki 38 ale rzeczywiście 37 dł wkładki 23 cm, ubrane raz. Sprzedam za 10 zł plus wysyłka
Trampki r 37 czerwone
10.00 zł
37
Wygodne trampki, kolor srebrny (czarno srebrna mozaika), białe sznurówki ze srebrną nitką, suwak z boku do wygodnego zakładania, biała po...
Srebrne trampki
20.00 zł
37
Nowe, białe tenisówki, sznurowane. Wysyłka lub odbiór w Krakowie. Możliwość negocjacji ceny :)
Białe tenisówki
60.00 zł
37
zalozone kilka razy
tramki
56.00 zł
37
zalozone kilka razy
tramki
60.00 zł
37
Idealny stan
Ocieplane 37
50.00 zł
37
Beżowe sneakersy nowe , zapinane na zamek, lekkie , stabilne i wygodne Rozmiar 37 - wkładka 24 cm
Beżowe Sneakersy
80.00 zł
37
Wiśniowe trampki slip-on. Rozmiar 37 wypadają ciut mniejsze. Na drobna stopę. Buty nowe przymierzone, sprzedaje bo są mi za małe.
Wiśniowe stylowo przecierane trampki slip-on NOWE
10.00 zł
37
Buty dluższe trampki złote zipy, zamki. #zlotezipy #bialebutyzakostke #buty37
Buty dluższe trampki złote zipy, zamki.
29.97 zł
37
Sprzedam urocze damskie trampki rozmiar 37.5 Serdecznie polecam!:)
Trampki w kwiatki
10.00 zł
37
Niebieski i pomarańczowy, raz założone stan idealny
New balance rozmiar 37
90.00 zł
37

Vintedzianki szukały również


Czarny Tenisówki, Tenisówki