Kontynuując, akceptujesz naszą politykę cookie, która ulepszy Twoje doświadczenie na Vinted.pl. Mmm... pyszne ciasteczka!
Brak komentarzy
Kupuj zestawy
Zdobądź nawet 15% zniżki
Granatowe trampki Esprit rozmiar 10 #esprit #trampki #granatowetrampki #trampkiesprit
Granatowe trampki Esprit
45.00 zł
41
Koronkowa kremowa bluzeczka rozmiar M. Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, nie pytaj o to. Dla zainteresowanych chętnie zmierzę i...
Koronkowa kremowa bluzeczka
17.00 zł
38 / 10 / M
Czarna sukienka na ramiączka z falbanką. #czarnasukienka #sukienkanaramiączka #sukienkazfalbanką
Czarna sukienka na ramiączka z falbanką
27.00 zł
42 / 14 / XL
Beżowa krótka bluzeczka na ramiączka w rozmiarze XL Old Navy #beżowakrótkabluzeczka #bluzeczkawrozmiarzexl #oldnavy Uwaga! Nie robię zd...
Beżowa krótka bluzeczka
22.00 zł
42 / 14 / XL
Eleganckie spodnie w prążek w rozmiarze 16 #eleganckiespodnie #spodniewrozmiarze16 #daliacollection Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na so...
Eleganckie spodnie rozmiar 16
53.00 zł
44 / 16 / XXL
Krótka sukieneczka w kwiatuszki w rozmiarze 44/46 #krótkasukienka #sukienkawkwiatki #sukienka Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie,...
Krótka sukieneczka w kwiatuszki
17.00 zł
44 / 16 / XXL
Vintage jeansy Abercrombie and Fitch rozmiar 32 x 30. #jeansy #jeansyabercrombieandfitch Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, nie ...
Vintage jeansy Abercrombie and Fitch 32x30
54.00 zł
Inne
Jeansowa spódnica rozkloszowna #spódnicajeanswa #spódnicarozmiarm Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, nie pytaj o to. Dla zainter...
Jeansowa spódnica rozkloszowana
17.00 zł
44 / 16 / XXL
Spodenki rowerowe Kappa, mała wada, nie są to dziurki, tylko coś było naklejone i się odkleiło. #spodenkirowerowe #kappa #spodenkirowerow...
Spodenki rowerowe Kappa
33.00 zł
38 / 10 / M
Wzorzysta sukienka z łańcuszkiem, który trzeba doszyć z jednej strony bo się urwał rozmiar TG4 czyli mniej więcej 42-46. #sukienka #sukie...
Wzorzysta sukienka z łańcuszkiem
22.00 zł
42 / 14 / XL
Czarne zamszowe converse rozmiar 38, wkładka 23.5 cm #zamszoweconverse #czarneconverse38 #czarne
Czarne zamszowe converse
71.00 zł
38
Stanik sportowy Hunkemoller, wada widoczna na zdjęciu. #hunkemoller #stanik sportowy #czarny Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, n...
Stanik sportowy Hunkemoller 75E
13.00 zł
Inne
Bluzka z nadrukiem flaga Papillonne. Nadruk sztywny. Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, nie pytaj o to. Dla zainteresowanych chęt...
Bluzka z nadrukiem flaga
12.00 zł
Uniwersalny
Bluzeczka z nadrukiem w czachy New Look. #newlook #czachy #bluzeczkaznadrukiem Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, nie pytaj o to....
Bluzeczka z nadrukiem New Look
12.00 zł
42 / 14 / XL
Piękna kolorowa bluzeczka skrzyżowane ramiączka na plecach. #pięknabluzeczka #bluzeczka #skrzyżowaneramiączka Uwaga! Nie robię zdjęć ub...
Kolorowa bluzeczka E-vie
12.00 zł
42 / 14 / XL
Bluzeczka niebieska z nadrukiem Lefties #bluzeczkaznadrukiem #lefties #niebieski #niebieskabluzeczka #bluzkarozmiarl Uwaga! Nie robię z...
Niebieska bluzeczka Lefties
12.00 zł
40 / 12 / L
Piękna bluzeczka z wycięciem na plecach z nadrukiem Denim Co. #bluzeczka #dekoltnaplecach #denimco Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na so...
Bluzeczka z wycięciem na plecach z nadrukiem
12.00 zł
40 / 12 / L
Bluzeczka w paski Marks&Spencer. Nowa bardzo ładna. Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, nie pytaj o to. Dla zainteresowanych chęt...
Bluzeczka w paski Marks&Spencer
12.00 zł
42 / 14 / XL
Piękna bluzeczka Atmosphere z paskiem z cekinów na plecach. Świetne na lato. Nie noszona. Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, nie ...
Piękna bluzeczka Atmosphere
12.00 zł
42 / 14 / XL
Piękna brązowa maxi dress Camaieu. Miałam ją na sobie ze 2 razy, stan idealny. Ma podszewkę. Uwaga! Nie robię zdjęć ubrania na sobie, n...
Piękna brązowa maxi dress Camaieu
32.00 zł
44 / 16 / XXL
Szary płaszczyk z haftem, bardzo ładny Orsay #orsay #szarypłaszczyk #haft #orsaypłaszcz
Szary płaszczyk z haftem Orsay
45.00 zł
42 / 14 / XL
Ładny kombinezon Next rozmiar 12. #czarnobiały #czarnobiałykombinezon #kombinezonnext #next
Ładny kombinezon Next
13.00 zł
40 / 12 / L
H&M
Kolorowy biustonosz Sonia Rykiel dla H&M rozmiar 80C #biustonosz #kolorowybiustonosz #soniarykielforhm #soniarykiel #hm #biustonosz
Biustonosz Sonia Rykiel dla H&M
30.00 zł
80C
Śliczny biustonosz firmy Next rozmiar 80D. Przymierzony tylko. #biustonosz #biustonosznext #ślicznybiustonosz #next #80d
Śliczny biustonosz Next
17.00 zł
80D
Ładne trampki, wysoka podeszwa, platforma granatowe, 41 wkładka 26 cm, lekkie ślady użytkowania, polecam! Wysyłka 12 zł
Tramoki Esprit 41
20.00 zł
41
Sprzedaję świetne buty marki Puma. Bordowe, zamszowe z lakierowanym tyłem na wysokiej białej podeszwie. Prezentują się rewelacyjnie. Nie...
PUMA Classic bordowe trampki / sneakers
98.00 zł
41
ubrane z 2 razy polecam wyprzedaż z szafy
Trampki tenisowki r 41 napisy
44.00 zł
41
Noszone były ze dwa razy, są w stanie idealnym, jak nowe - minimalnie zabrudzona podeszwa (widać na zdjęciu) Wysyłka 10 zł Możliwy odbi...
 buty Calvin Klein
200.00 zł
41
Trampki Lacoste Stan bardzo dobry, założone kilka razy Oryginalne Lacoste rozmiar 41
Trampki Lacoste
60.00 zł
41
Biało - zielone espadryle, idealne na plażę. Mam do sprzedania dwa rozmiary - 40 i 41.:) #espadryle40 #espadryle41 #slipon #butyslipon #b...
Espadryle, buty slip on, slipony
23.00 zł
41
Do sprzedania trampki marki Pepe Jeans. Rozmiar z metki - 41. Aczkolwiek uważam, że to mocno zawyżona rozmiarówka. Będzie pasować na stop...
Dżinsowe trampki - Pepe Jeans
30.00 zł
41
Śliczne trampki w klasyczną panterkę , używane w bardzo dobrym stanie :) Troche zakurzone ,wystarczy wyprać.
trampki niskie panterka wiązane buty
10.00 zł
41
Zalozone raz lub dwa, sprzedaje bo sa na mnie za duze :/ sa w stanie idealnym, lekko zakurzone
Biale tenisowki
35.00 zł
41
Wyjątkowe trampki z efektem Holo -zależnie od kąta ich ułożenia zmianiają kolor na fioletowy lub zielony a bez przyświecania na srebrzyst...
Trampki efekt Holo, opalizujący zmianiają kolor
55.00 zł
41
fajne wygodne trampeczki w kolorze starego różu, ażurkowe. wkladka 26,4cm
trampki, wkładane, ażur, róż, z gumką
35.00 zł
41
Trampeczki na lato do spodenek sukienek :) przy zakupie dodaje w gratisie :)
trampki mięta ćwieki dodaje w gratisie do zakupów
41
Śliczne białe buty deichmann, rozmiar typowy 41. Szczegółowe zdjęcia wysyłam na priv. Możliwy odbiór osobity na terenie Warszawy :)
Białe buty deichmann
45.00 zł
41
Sprzedaję oryginalne trampki Converse ze skóry, z kożuchem w środku. Idealne na zimę.
Zimowe skórzane trampki Converse 41
70.00 zł
41
Witam, sprzedaje Nowe buty Pepe Jeans zakupione przed Świętami na prezent lecz okazały się za małe i niestety nie ma większego rozmiaru. ...
Buty Pepe Jeans r.41
249.00 zł
41
#wsuwane #trampki
Tenisówki wsuwane
25.00 zł
41
#tenisówki #41 #czarne
Czarne tenisówki
25.00 zł
41
Rozmiar 41 Długość wkładki 26cm Brak wad.
Kwieciste Tenisówki Trampki Materiałowe
18.00 zł
41
Nowe trampki Smith's w kolorze turkusowym.
Turkusowe trampki nowe
45.00 zł
41
Sprzedam białe trampki Converse.
Converse trampki
70.00 zł
41
Obuwie UNISEX. Sprzedam buty, buty są używane, stan oceniam na bardzo dobry. ROZMIAR 41,5. Długość wkładki 26,5.
Converse all star
70.00 zł
41
Trampki używane. 3 razy noszone Roz 39 i 41
Glany.  The north page
100.00 zł
41
Jedyna wada to odarcie na jednym bucie ( zdjęcie ) ale jest nie widoczne przy noszeniu
Buty adidas zx flux 41 1/3 city lights darmowa wysyłka
130.00 zł
41
Zwykłe czerwone trampki. Okazały się za duże
czerwone trampki
20.00 zł
41

Vintedzianki szukały również


Esprit, Niebieski Tenisówki, Esprit Tenisówki, Niebieski Esprit Tenisówki, Tenisówki