Kontynuując, akceptujesz naszą politykę cookie, która zwiększy Twój komfort korzystania z Vinted.
Sprzedawaj więcej dzięki Sugerowanym Ofertom

Z przyjemnością prezentujemy nową funkcję, która zwiększy Twoją szansę na długoterminową sprzedaż: promowanie Sugerowanych Ofert.

Oto w czym mogą Ci pomóc Sugerowane Oferty / Twoje korzyści

Potencjalni kupujący zobaczą 3 Sugerowane Oferty wybrane z Twojej szafy na podstawie filtrów i kryteriów wyszukiwania. To oznacza:

👟 zobaczą tylko te rzeczy, którymi są zainteresowani
👀 Twoje oferty będą bardziej widoczne
😍 zwiększy się szansa na zyskanie nowych obserwujących

Dowiedz się więcej, dlaczego zyskanie nowych obserwujących dzięki Sugerowanym Ofertom zwiększy Twoją sprzedaż w dłuższej perspektywie.

Wypróbuj Sugerowane Oferty do 7 stycznia z 40% zniżką i zapłać tylko 8.97 zamiast 14.95 zł.

Na co czekasz?

Wypromuj Sugerowane Oferty

Dodatkowe usługi: Wykaz i Opłaty

Jeśli chcesz się podzielić opinią na temat nowej funkcji, kliknij tutaj.

Vinted jest dla Ciebie. Nasz nowy wygląd to odzwierciedla.

Pomyśl, dlaczego Vinted jest dla Ciebie wyjątkowe.

Chodzi o możliwość bezpośredniego kontaktu z innymi użytkownikami?
Zarabianie na rzeczach, których już nie nosisz?
Funkcje, które pozwalają znaleźć i kupić dokładnie to, czego potrzebujesz?

Vinted jest wyjątkowe dzięki naszej społeczności złożonej z prawie 20 milionów użytkowników w 10 krajach. Przeszliśmy długą drogę od czasów narodzin Vinted w 2008 roku. Wiele z rzeczy, które widzisz dziś na Vinted, zostało stworzone dzięki sugestiom od naszych użytkowników.

Dajemy Vinted przejrzysty wygląd, aby lepiej to oddać. Zauważysz, że od teraz oferty innych użytkowników będą bardziej widoczne. Jednak największą zmianą jest nasze logo.

Jest napisane odręcznie, by pokazać osobisty charakter obecny w naszej społeczności:

💌  Kartkę z podziękowaniami, którą dodajesz do wysyłanej paczki
✍🏼  Bezpośrednią komunikację z innymi użytkownikami
💗 Oraz znajomości i przyjaźnie zawierane na Vinted każdego dnia

Rozejrzyj się - to cały czas Vinted, które znasz i lubisz. Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią na temat zmian, kliknij tutaj.

Znajdź szybciej to, czego potrzebujesz - subskrybuj wyniki wyszukiwania
20 lipca 2017

Szukasz czegoś konkretnego? Sneakersy Nike za mniej niż 200 zł? A może nowa, mała czarna?

Od teraz, możesz skonfigurować interesujące Cię wyniki wyszukiwania, a my powiadomimy Cię, gdy pojawią się rzeczy pasujące do Twoich ustawień.

Aby utworzyć subskrypcję, kliknij ikonę dzwonka w prawym, górnym rogu wyników wyszukiwania. Tę samą ikonę znajdziesz także w pasku wyszukiwania.Raz dziennie wyślemy Ci e-maila i powiadomienie o rzeczach, które odpowiadają Twoim kryteriom subskrypcji. W ten sposób nigdy nie przegapisz perełek, których potrzebujesz.

Poza tym, w każdej chwili, z poziomu ekranu wyszukiwania, masz dostęp do ustawionych subskrypcji. Znajdziesz tam także listę ostatnich wyszukiwań, na podstawie której możesz utworzyć subskrypcję - wystarczy, że klikniesz ikonę dzwonka. Wypróbuj koniecznie!

Zapłać za podbicia z Przelewy24
19 czerwca 2017

Dla Twojej wygody, od teraz możesz zapłacić za podbijane przedmioty za pomocą Przelewy24 , tak samo jak kartą płatniczą. Usługa ta dostępna jest dla użytkowników Android oraz korzystających z Vinted za pomocą przeglądarki. Wkrótce nową metodę płatności wypróbują także użytkownicy iOS.

Podbicie promuje Twój przedmiot na stronie głównej oraz na początku katalogu raz dziennie, przez 3 kolejne dni.

Uśredniając, każde podbicie pięciokrotnie zwiększa widoczność oferty i pozwala sprzedawać dwa razy szybciej.

Tylko do 1 września otrzymasz 50% zniżkę na wszystkie zakupione podbicia - w czasie tej promocji koszt jednego podbicia to 1.97 zł.

Podbite przedmioty będą jednymi z pierwszych ogłoszeń, które inni użytkownicy zobaczą na stronie głównej, w wynikach wyszukiwania oraz w katalogu.

Zobacz, jak podbijanie wpływa na sprzedaż - już teraz podbij ofertę .

Zwiększ widoczność przedmiotów i sprzedawaj dwa razy szybciej
25 maja 2017

Od teraz możesz umieścić swoje przedmioty na początku katalogu, wyników wyszukiwania oraz w górnej części strony głównej innych użytkowników.

W jaki sposób? Wystarczy, że skorzystasz z naszej nowej funkcji i zamówisz opcję podbicia przedmiotów. Już pojedyncze zamówienie sprawia, że raz dziennie, w ciągu trzech kolejnych dni, Twoje przedmioty będą wysuwane na czołowe miejsca platformy.

W przeciwieństwie do starszej wersji podbijania przedmiotów, nowa wersja dostępna jest zarówno na stronie, jak i w aplikacji. Odświeżona funkcja posiada również wiele dodatkowych korzyści:

Standardowa cena pojedynczego podbicia wynosi 3.95 zł. Jednak do 1 września na każde podbicie przysługuje 50% zniżki, czyli zapłacimy tylko 1.97 zł.

Oczywiście, wykupienie opcji podbicia przedmiotów jest dobrowolne i ma jedynie pomóc Ci przyciągnąć kupujących. Możesz bowiem sprzedawać na Vinted, nie korzystając z nowej usługi.

Nasze doświadczenie po wprowadzeniu tej funkcji w innych krajach, pokazuje, że podbijanie przedmiotów pomaga sprzedać je dwa razy szybciej.

Dokonywanie płatności za podbicia nie powinno sprawiać problemów - wystarczy, że użyjesz dowolnej karty, którą posługujesz się przy zakupach online. Wkrótce dostępne będą również dodatkowe opcje płatności.

To wszystko, co musisz wiedzieć! Jeśli chcesz pozostawić opinie bezpośrednio naszemu zespołowi, możesz wypełnić poniższy formularz:

Uzupełnij formularz

Podziel się sugestią na temat funkcjonalności Vinted
11. Kwiecień 2017

Marzysz o nowej funkcji na naszej platformie? Wiesz nawet jak miałaby wyglądać i dlaczego warto ją wprowadzić? Od dziś jeszcze łatwiej dotrzesz do nas ze swoim pomysłem.

Uruchamiamy specjalny formularz, dzięki któremu będziemy gromadzić wszelkie sugestie użytkowników w jednym miejscu. Już dziś możesz z niego skorzystać, by wyrazić jakiego rozwiązania Ci brakuje i dlaczego.

Nawiasem mówiąc, część funkcji, które cieszą się największym zainteresowaniem np. sortowanie wyników wyszukiwania, zapisywanie wyszukiwań i wiele innych, zostało zaproponowanych właśnie przez Was - naszych użytkowników.

Zatem do dzieła! Pamiętajcie jedynie, że formularz przeznaczony jest do zbierania Waszych sugestii. Nie udzielamy za jego pośrednictwem odpowiedzi. Niemniej, możecie być więcej niż pewni, że czytamy i notujemy każdą opinię, którą pozostawicie.

Masz dla nas sugestię? Jeśli tak, koniecznie prześlij ją tutaj.

Lepsze opcje zgłaszania na Vinted
23. Styczeń 2017

Chcemy, aby Vinted było bezpiecznym miejscem, dlatego nasz Zespół ulepszył sposób zgłaszania nieodpowiednich treści bądź zachowania innych użytkowników.

Wcześniej nie wszystko można było zgłaszać z poziomu aplikacji. Właśnie stało się to możliwe wraz z nową aktualizacją aplikacji. Zmieniła się też rola Moderatorek Wolontariuszek i zasady moderowania Forum. Teraz zgłaszanie jest jeszcze łatwiejsze i trwa tylko chwilę.

Jeśli zaniepokoiła Cię:

- Prywatna wiadomość
- Niewłaściwe treści na profilu użytkownika
- Post na forum

Możesz wysłać zgłoszenie do naszego Zespołu. Aby to zrobić, wybierz ikonę flagi. W prywatnej wiadomości ta opcja jest dostępna po wybraniu znaku (i).
Vinted to społeczność i wystarczy niewielki wysiłek ze strony każdego z nas, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim jej członkom. Jeśli zauważysz coś niewłaściwego, poświęć chwilę na zgłoszenie nam nieprawidłowości. Co więcej, będziemy cały czas pracować nad poprawą bezpieczeństwa, by wykrywać podejrzane działania automatycznie.

Miłego Vintedowania!

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb jeszcze bardziej
28. November 2016

Znalezienie upragnionej rzeczy w Katalogu z milionami przedmiotów nie jest łatwe. Wzięliśmy Wasze sugestie pod uwagę i znaleźliśmy rozwiązanie. Nowa funkcja sortowania ułatwi przeglądanie Katalogu i wyszukiwanie prawdziwych perełek dopasowanych do Twoich potrzeb.

Teraz możesz przeglądać Katalog i sortować wyniki wyszukiwań według:
• Trafności wyszukiwań
• Cena: od najwyższej do najniższej
• Cena: od najniższej do najwyższej
• Nowości

Od upragnionych rzeczy będzie dzieliło Cię tylko jedno kliknięcie. 

Dla Sprzedających również mamy dobre wiadomości. Czy kiedykolwiek podczas dodawania oferty zdarzyło Ci się przerwać tworzenie opisu i przez to trzeba było zaczynać od nowa? Koniec z tym! Teraz możesz zapisywać szkice swoich ofert i dodawać je później. Wersje robocze możesz edytować i za pomocą aplikacji mobilnej, i za pomocą przeglądarki www.

Newsy od Vinted
02. November 2016

Chcemy się z Wami podzielić newsami dotyczącymi ogłaszania nowych funkcji i zmian na Vinted. Oto kilka istotnych informacji:

  1. Od teraz wszystkie oficjalne ogłoszenia i informacje dotyczące nowych funkcji znajdziecie na naszej stronie Aktualności (O Vinted >> Aktualności). To pomoże Wam szybko znaleźć wszelkie nowości. Najnowsze informacje będą znajdowały się na górze, a starsze będą w archiwum. Dodatkowo, będziecie mieć możliwość zostawić nam swoją opinię prosto z Aktualności, klikając na przycisk i uzupełniając krótką ankietę.
  2. Nasze Centrum Pomocy będzie miejscem pierwszego kontaktu dla wszelkich pytań dotyczących Vinted. Znajdziecie tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ponadto ulepszamy je każdego dnia i dodajemy nowe tematy. W przypadku, gdy nie znajdziesz potrzebnej informacji lub Twoja sprawa wymaga szczególnej uwagi, zawsze możesz skontaktować się z Zespołem Pomocy poprzez przycisk “Napisz do nas” pod wybranymi tematami.
  3. Zespół Pomocy nie będzie już odpowiadał na pytania poprzez forum, zaczynając od 5 listopada. Wiemy, że forum jest dla Was super ważne i nadal pozostanie platformą do kontaktu między Vintedziankami. Ponadto na stronie głównej nie zobaczycie już okna z najnowszymi tematami po prawej stronie (korzystając z Vinted w przeglądarce), jednak będzie nadal widoczne, gdy klikniecie w forum.

Aby Vinted działało sprawniej, musimy wprowadzić te zmiany.