Kontynuując, akceptujesz naszą politykę cookie, która ulepszy Twoje doświadczenie na Vinted.pl. Mmm... pyszne ciasteczka!

Lepsze opcje zgłaszania na Vinted
23. Styczeń 2017

Chcemy, aby Vinted było bezpiecznym miejscem, dlatego nasz Zespół ulepszył sposób zgłaszania nieodpowiednich treści bądź zachowania innych użytkowników.

Wcześniej nie wszystko można było zgłaszać z poziomu aplikacji. Właśnie stało się to możliwe wraz z nową aktualizacją aplikacji. Zmieniła się też rola Moderatorek Wolontariuszek i zasady moderowania Forum. Teraz zgłaszanie jest jeszcze łatwiejsze i trwa tylko chwilę.

Jeśli zaniepokoiła Cię:

- Prywatna wiadomość
- Niewłaściwe treści na profilu użytkownika
- Post na forum

Możesz wysłać zgłoszenie do naszego Zespołu. Aby to zrobić, wybierz ikonę flagi. W prywatnej wiadomości ta opcja jest dostępna po wybraniu znaku (i).
Vinted to społeczność i wystarczy niewielki wysiłek ze strony każdego z nas, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim jej członkom. Jeśli zauważysz coś niewłaściwego, poświęć chwilę na zgłoszenie nam nieprawidłowości. Co więcej, będziemy cały czas pracować nad poprawą bezpieczeństwa, by wykrywać podejrzane działania automatycznie.

Miłego Vintedowania!

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb jeszcze bardziej
28. November 2016

Znalezienie upragnionej rzeczy w Katalogu z milionami przedmiotów nie jest łatwe. Wzięliśmy Wasze sugestie pod uwagę i znaleźliśmy rozwiązanie. Nowa funkcja sortowania ułatwi przeglądanie Katalogu i wyszukiwanie prawdziwych perełek dopasowanych do Twoich potrzeb.

Teraz możesz przeglądać Katalog i sortować wyniki wyszukiwań według:
• Trafności wyszukiwań
• Cena: od najwyższej do najniższej
• Cena: od najniższej do najwyższej
• Nowości

Od upragnionych rzeczy będzie dzieliło Cię tylko jedno kliknięcie. 

Dla Sprzedających również mamy dobre wiadomości. Czy kiedykolwiek podczas dodawania oferty zdarzyło Ci się przerwać tworzenie opisu i przez to trzeba było zaczynać od nowa? Koniec z tym! Teraz możesz zapisywać szkice swoich ofert i dodawać je później. Wersje robocze możesz edytować i za pomocą aplikacji mobilnej, i za pomocą przeglądarki www.

Newsy od Vinted
02. November 2016

Chcemy się z Wami podzielić newsami dotyczącymi ogłaszania nowych funkcji i zmian na Vinted. Oto kilka istotnych informacji:

  1. Od teraz wszystkie oficjalne ogłoszenia i informacje dotyczące nowych funkcji znajdziecie na naszej stronie Aktualności (O Vinted >> Aktualności). To pomoże Wam szybko znaleźć wszelkie nowości. Najnowsze informacje będą znajdowały się na górze, a starsze będą w archiwum. Dodatkowo, będziecie mieć możliwość zostawić nam swoją opinię prosto z Aktualności, klikając na przycisk i uzupełniając krótką ankietę.
  2. Nasze Centrum Pomocy będzie miejscem pierwszego kontaktu dla wszelkich pytań dotyczących Vinted. Znajdziecie tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ponadto ulepszamy je każdego dnia i dodajemy nowe tematy. W przypadku, gdy nie znajdziesz potrzebnej informacji lub Twoja sprawa wymaga szczególnej uwagi, zawsze możesz skontaktować się z Zespołem Pomocy poprzez przycisk “Napisz do nas” pod wybranymi tematami.
  3. Zespół Pomocy nie będzie już odpowiadał na pytania poprzez forum, zaczynając od 5 listopada. Wiemy, że forum jest dla Was super ważne i nadal pozostanie platformą do kontaktu między Vintedziankami. Ponadto na stronie głównej nie zobaczycie już okna z najnowszymi tematami po prawej stronie (korzystając z Vinted w przeglądarce), jednak będzie nadal widoczne, gdy klikniecie w forum.

Aby Vinted działało sprawniej, musimy wprowadzić te zmiany.