Reklamy
Przedmioty użytkownika (3)
Kupuj zestawy
Zaoszczędź na dostawie
Ramoneska w kolorze brązu firmy Stradivarius tak jak na zdjęciu. Rozmiar L. Jest w bardzo dobrym stanie malo uzywana.
Kurtka ramoneska
60.00 zł
L / 40 / 12
Mam do sprzedania dlugi bardzo cieply i milutki kożuch w jasnym kolorze.Normalne slady użytkowania ale nie jest zniszczony. Jakies dodatk...
Dlugi kozuch z eko zamszu
150.00 zł
M / 38 / 10
Podobne rzeczy
mam do sprzedania bilet mna koncert Nicki Minaj&Future Atlas Arena. Miejsce nienumerowane w Golden Circle. Cena do małej negocjacji. Bile...
Bilet na koncert Nicki Minaj&Future Atlas Arena Łódź
250.00 zł
#anime #manga #yaoi #otaku #adidas
Przypinki
5.00 zł
Sprzedam lub wymienię się na coś co będzie mnie interesować. Bardzo pojemny
Kuferek na kosmetyki lub biżuterię bardzo pojemny
40.00 zł
#anime #manga #yaoi #rezero #otaku #fujoshi
Mangi
15.00 zł
OAZJA!! POKROWCE NA KAZDE KRZESL O BIALE. Pokrowce rozciadliwe dlatego na kazdy rozmiar krzesla sie dostosuja ;) Polecam. Mam okolo 200 szt
OkAZja!! Pokrowce biale na kazde krzeslo. Duza ilosc
10.00 zł
Mogę się wymienić w Warszawie lub sprzedać Lusterko czarne Piękne 25cm Sprzedam lub się wymienię
Czarne lusterko jak z bajki do ręki
20.00 zł
Sprzedam bukiecik malutkich różyczek (12 szt.) w kolorze czerwonym, kazda różyczka ozdobiona jest dookoła delikatną czerwoną siateczką w ...
Sztuczne  malutkie różyczki
12.00 zł
Sprzedam malutki bukiecik bialych różyczek (12 szt) kazda różyczka jest ozdobiona delikatną białą siateczką, można je rozdzielić. Idealni...
Malutkie różyczki
12.00 zł
Zielnik składa się z 30 roślin leczniczych Wszystkie rośliny są opisane
Zielnik
55.00 zł
Drewniana ramka. Bardzo ładna z Soliny. Wymiary: (długość*szerokość) 18x14cm Wymiary zdjęcia: 13x9cm
Drewniana ramka.
9.00 zł
Nowe nie używane a jedynie rozpakowane firanki 140/240 drugie zdjecie pokazuje odcienie rzeczywiste . 2 szt w cenie 35 zl . polecam
Nowe Firanki odcieni zieleni
35.00 zł
Kalendarz i poradnik 2 w 1 Anny Lewandowskiej. Stan idealny, nieużywana.
Kalendarz Anna Lewandowska
20.00 zł
Książka nowa, stan idealny.
Książka Tajniki DIY
30.00 zł
Nowy Chabrowy kocyk ogon syrenki 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 Kocyk jest nowy Cena sklepowa to 119zl Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu
Nowy kocyk ogon syreny syrenki
65.00 zł
Kubek z oczkami i wąsem, kupiłam lecz nigdy nie był używany i postanowiłam go sprzedać. Być może komuś posłuży w te zimne wieczory przez ...
Kubek
10.00 zł
Tunele 12mm, sprzedaję parami lub pojedynczo poszczególne sztuki. Cena za parę 10zł Pojedynczo 5zł Przy zakupie 2 par -18zł
TUNELE 12MM
5.00 zł
Stan oraz ceny są na zdjęciu. + kw - polecony ekonomiczny 10 złotych (niezależnie od ilości) - pobranie lub odbiór Gryfino/Szczecin
Książki
10.00 zł
nowy kalendarz. mam dwa, więc jeden oddam, niech komuś służy :)
tęczowy kalendarz 2019
0.01 zł
Książki w stanie idealnym. Cena do negocjacji.
Kolekcja książek
220.00 zł
Nowa książka dla fanów Johna Greena, Colleen Hoover i Rainbow Rowell - LEKTURA OBOWIĄZKOWA! :)
Książka Kim Holden "Promyczek"
20.00 zł
20 zł przesyłka Cena do negocjacji
Instax mini 8
180.00 zł
książka w stanie wręcz idealnym, nieprzeczytana
Stephen King Zielona Mila
30.00 zł
Widać ślady użytkowania. W razie pytań proszę pisać 😉
Case Sony Speria Z1
7.00 zł
Brak wad. Był użytkowny przez 1 msc 😉
Case P20 lite
13.00 zł

Vintedzianki szukały również


Niebieski Inne akcesoria i biżuteria, Inne akcesoria i biżuteria