Reklamy
Przedmioty użytkownika (13)
Kupuj zestawy
Zaoszczędź na dostawie
Ramoneska, rozmiar 38 (dla zainteresowanych podam wymiary) z ciepłym futerkiem od środka.Na mnie niestety za duża. Polecam, cena go negoc...
Ciepła pikowana ramoneska
55.00 zł
M / 38 / 10
Miętowe bikini rozmiar 36, na mnie niestety nie pasuje,leży w szafie. Dla zainteresowanych więcej informacji na priv :) Zapraszam,cena d...
Miętowe bikini
40.00 zł
S / 36 / 8
Nowe body w kolorze białym,długi rękaw.Sprzedaję ponieważ na mnie niestety po przymierzeniu okazały się za duże. Rozmiar 38,dla zainteres...
NOWE Białe Body
27.00 zł
M / 38 / 10
Śliczne jasno beżowe rurki z Bershki z metki rozmiar M, jednak moim zdaniem jest to bardziej S wadą jest mała dziurka z tyłu na nogawce n...
jasne tregginsy rurki bershka
24.00 zł
S / 36 / 8
H&M
Krótki sweter z H&M. Kolor troszke intensywniejszy niż na zdj. Rozmiar z metki M,ale na S tez bedzie dobre dla zainteresowanych podam wym...
krótki sweter fabuleuse H&M
17.00 zł
M / 38 / 10
krótkie spodenki,rozmiar S/M dla zainteresowanych podam wymiary :) zachęcam do kupna,cena do negocjacji !:)
jeansowe krótkie spodenki
15.00 zł
M / 38 / 10
H&M
śliczny czarny płaszczyk z H&M, nie noszony. Jedyną wadą jest plamka na prawym rękawie widoczna na pierwszym zdjęciu. Z metki to rozmiar...
śliczny płaszczyk H&M
65.00 zł
S / 36 / 8
Przedmiotem aukcji są jasne spodnie marki Stradivarius. Są bardzo wygodne. Jedyną skazą jest ciemna plama na nogawce przedstawiona na jed...
wygodne spodnie Stradivarius L
9.00 zł
L / 40 / 12
Przedmiotem sprzedaży jest błękitna koszula z krótkim rękawem. Z przodu posiada dwie kieszonki widoczne na zdjęciu. RAZ założona! ;) Pac...
Koszula krótki rękaw
12.00 zł
M / 38 / 10
Przedmiotem aukcji jest czarna koszula marki Only. Posiada z przodu dwie kieszenie. Paczka pocztowa ekonomiczna- 7zł Paczka pocztowa pri...
Koszula czarna Only L
15.00 zł
L / 40 / 12
Przedmiotem sprzedaży jest czarny sweterek świetnie nadający się np. do legginsów (jest dłuższy). Posiada rękawy 3/4 z efektownymi falban...
Sweterek - tunika czarny S
14.00 zł
L / 40 / 12
Przedmiotem aukcji jest założona DWA razy bluzka marki Zara. Na wykończeniach posiada ściągacze. Paczka pocztowa ekonomiczna rejestrowan...
bluzka Zara S stan bardzo dobry :)
7.00 zł
S / 36 / 8
Podobne rzeczy
Drewniana ramka. Bardzo ładna z Soliny. Wymiary: (długość*szerokość) 18x14cm Wymiary zdjęcia: 13x9cm
Drewniana ramka.
9.00 zł
Nowe nie używane a jedynie rozpakowane firanki 140/240 drugie zdjecie pokazuje odcienie rzeczywiste . 2 szt w cenie 35 zl . polecam
Nowe Firanki odcieni zieleni
35.00 zł
Kalendarz i poradnik 2 w 1 Anny Lewandowskiej. Stan idealny, nieużywana.
Kalendarz Anna Lewandowska
20.00 zł
Książka nowa, stan idealny.
Książka Tajniki DIY
30.00 zł
Nowy Chabrowy kocyk ogon syrenki 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 Kocyk jest nowy Cena sklepowa to 119zl Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu
Nowy kocyk ogon syreny syrenki
65.00 zł
Kubek z oczkami i wąsem, kupiłam lecz nigdy nie był używany i postanowiłam go sprzedać. Być może komuś posłuży w te zimne wieczory przez ...
Kubek
12.00 zł
Tunele 12mm, sprzedaję parami lub pojedynczo poszczególne sztuki. Cena za parę 10zł Pojedynczo 5zł Przy zakupie 2 par -18zł
TUNELE 12MM
5.00 zł
Stan oraz ceny są na zdjęciu. + kw - polecony ekonomiczny 10 złotych (niezależnie od ilości) - pobranie lub odbiór Gryfino/Szczecin
Książki
10.00 zł
nowy kalendarz. mam dwa, więc jeden oddam, niech komuś służy :)
tęczowy kalendarz 2019
0.01 zł
Książki w stanie idealnym. Cena do negocjacji.
Kolekcja książek
220.00 zł
Nowa książka dla fanów Johna Greena, Colleen Hoover i Rainbow Rowell - LEKTURA OBOWIĄZKOWA! :)
Książka Kim Holden "Promyczek"
20.00 zł
20 zł przesyłka Cena do negocjacji
Instax mini 8
180.00 zł
książka w stanie wręcz idealnym, nieprzeczytana
Stephen King Zielona Mila
30.00 zł
Widać ślady użytkowania. W razie pytań proszę pisać 😉
Case Sony Speria Z1
7.00 zł
Brak wad. Był użytkowny przez 1 msc 😉
Case P20 lite
13.00 zł
:))))
Książka "Nick i Norah- Playlista dla dwojga".
12.00 zł
Witam mam na sprzedaż nowe fiszki z jezyka niemieckiego . Polecam
Fiszki jezyk niemiecki Nowe .
20.00 zł
Witam mam na sprzedaz puzzle . Puzzle sa nowe zafoliowane . Polecam
Puzzle 2 tys elemntow Nowe.
10.00 zł
Książka Anioły i Demony Dana Browna
Książka Anioły i Demony
25.00 zł
Książka Lolita Vladimir Nabokov
Książka Lolita
15.00 zł
Mam na sprzedaż telefon ma rozbitą szybke lecz działa, bateria ma tylko ładowarki brakuje. Wydaję mi się, że jeszcze komuś posłuży! Zapra...
Telefon
30.00 zł
stan idealny, nieczytana
Książka Mieszkaj pięknie. Jagoda Kutkowska.
24.00 zł
Mały portfel damski ze skóry ekologicznej nigdy nieużywany, koszt wysyłki po przedpłacie 10zlotych.
Nowy portfel damski
20.00 zł
Naturalny jenot, nie widać na nim śladów użytkowania, pochodzi od jasnej włoskiej kurtki która mi się poplamiła i musiałam ja wyrzucić. M...
Naturalny jenot 70cm na zamek
100.00 zł

Vintedzianki szukały również


Wielobarwny Inne akcesoria i biżuteria, Inne akcesoria i biżuteria