Reklamy
Podobne rzeczy
Odżywki od natural mojo, banana był użyty z 2 razy więc ubytek znikomy a kokos jest ponad połowa, sprzedaje razem za 140 (cena w sklepie ...
Natural mojo
140.00 zł
czarna listonoszka firmy Lacoste unisex stan bardzo dobry bez dziur przetarć długość 21 cm szerokość 17 cm
Listonoszka Lacoste unisex
49.00 zł
Zielnik składa się z 30 roślin leczniczych Wszystkie rośliny są opisane
Zielnik
55.00 zł
Świetny obraz z diodami ledowymi przedstawiający ikony popkultury lat 50. Frank Gable, Humphrey Boghart, James Dean i odbijająca się w wi...
Obraz led vintage pop art
150.00 zł
Torebki, pudełka na każdą okazję. Nie zniszczone. °Duże pudełko 6zl szt. °Male pudełka 3zl szt. °Średnie pudełko (różowe) zamykane na m...
Torebki, pudełka prezentowe.
1.00 zł
Drewniana ramka. Bardzo ładna z Soliny. Wymiary: (długość*szerokość) 18x14cm Wymiary zdjęcia: 13x9cm
Drewniana ramka.
9.00 zł
Nowe nie używane a jedynie rozpakowane firanki 140/240 drugie zdjecie pokazuje odcienie rzeczywiste . 2 szt w cenie 35 zl . polecam
Nowe Firanki odcieni zieleni
35.00 zł
Kalendarz i poradnik 2 w 1 Anny Lewandowskiej. Stan idealny, nieużywana.
Kalendarz Anna Lewandowska
20.00 zł
Książka nowa, stan idealny.
Książka Tajniki DIY
30.00 zł
Nowe książki. ,, Całkiem obcy człowiek,, książka o miłości i przyjaźni, zaufaniu i zdradzie.. ,, W ramionach gwiazd,, książka o trzech św...
Nowe książki!!
30.00 zł
Nowy Chabrowy kocyk ogon syrenki 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 Kocyk jest nowy Cena sklepowa to 119zl Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu
Nowy kocyk ogon syreny syrenki
65.00 zł
Kubek z oczkami i wąsem, kupiłam lecz nigdy nie był używany i postanowiłam go sprzedać. Być może komuś posłuży w te zimne wieczory przez ...
Kubek
10.00 zł
Tunele 12mm, sprzedaję parami lub pojedynczo poszczególne sztuki. Cena za parę 10zł Pojedynczo 5zł Przy zakupie 2 par -18zł
TUNELE 12MM
5.00 zł
Bardzo pojemny! Sloty na karty, banknoty, drobne. Bardzo dobry stan! Produkt 100% oryginalny!
Portfel Gucci
430.00 zł
Posiada niestety tylko 3 haczyki, na każdym pomieścimy 1-2 klucze. Posiada slot na kartę. Stan bardzo dobry! Produkt 100% oryginalny!
Keyholder Gucci
220.00 zł
Stan bardzo dobry! Posiada mniejsza kieszonkę w środku. Produkt 100% oryginał
Torba Prada
450.00 zł
Stan oraz ceny są na zdjęciu. + kw - polecony ekonomiczny 10 złotych (niezależnie od ilości) - pobranie lub odbiór Gryfino/Szczecin
Książki
10.00 zł
nowy kalendarz. mam dwa, więc jeden oddam, niech komuś służy :)
tęczowy kalendarz 2019
0.01 zł
Książki w stanie idealnym. Cena do negocjacji.
Kolekcja książek
220.00 zł
Nowa książka dla fanów Johna Greena, Colleen Hoover i Rainbow Rowell - LEKTURA OBOWIĄZKOWA! :)
Książka Kim Holden "Promyczek"
20.00 zł
20 zł przesyłka Cena do negocjacji
Instax mini 8
180.00 zł
książka w stanie wręcz idealnym, nieprzeczytana
Stephen King Zielona Mila
30.00 zł
Widać ślady użytkowania. W razie pytań proszę pisać 😉
Case Sony Speria Z1
7.00 zł
Książka raz przeczytana
Książka Sto czystych stron Cyril Massarotto
13.00 zł

Vintedzianki szukały również


Inne akcesoria i biżuteria, Czarny Inne akcesoria i biżuteria, Biały Inne akcesoria i biżuteria