Reklamy
Podobne rzeczy
Stan oraz ceny są na zdjęciu. + kw - polecony ekonomiczny 10 złotych (niezależnie od ilości) - pobranie lub odbiór Gryfino/Szczecin
Książki
10.00 zł
nowy kalendarz. mam dwa, więc jeden oddam, niech komuś służy :)
tęczowy kalendarz 2019
0.01 zł
Książki w stanie idealnym. Cena do negocjacji.
Kolekcja książek
220.00 zł
Nowa książka dla fanów Johna Greena, Colleen Hoover i Rainbow Rowell - LEKTURA OBOWIĄZKOWA! :)
Książka Kim Holden "Promyczek"
20.00 zł
20 zł przesyłka Cena do negocjacji
Instax mini 8
180.00 zł
książka w stanie wręcz idealnym, nieprzeczytana
Stephen King Zielona Mila
30.00 zł
Widać ślady użytkowania. W razie pytań proszę pisać 😉
Case Sony Speria Z1
7.00 zł
Brak wad. Był użytkowny przez 1 msc 😉
Case P20 lite
13.00 zł
:))))
Książka "Nick i Norah- Playlista dla dwojga".
12.00 zł
Witam mam na sprzedaż nowe fiszki z jezyka niemieckiego . Polecam
Fiszki jezyk niemiecki Nowe .
20.00 zł
Witam mam na sprzedaz puzzle . Puzzle sa nowe zafoliowane . Polecam
Puzzle 2 tys elemntow Nowe.
10.00 zł
Książka Anioły i Demony Dana Browna
Książka Anioły i Demony
25.00 zł
Książka Lolita Vladimir Nabokov
Książka Lolita
15.00 zł
Mam na sprzedaż telefon ma rozbitą szybke lecz działa, bateria ma tylko ładowarki brakuje. Wydaję mi się, że jeszcze komuś posłuży! Zapra...
Telefon
30.00 zł
stan idealny, nieczytana
Książka Mieszkaj pięknie. Jagoda Kutkowska.
24.00 zł
Mały portfel damski ze skóry ekologicznej nigdy nieużywany, koszt wysyłki po przedpłacie 10zlotych.
Nowy portfel damski
20.00 zł
Naturalny jenot, nie widać na nim śladów użytkowania, pochodzi od jasnej włoskiej kurtki która mi się poplamiła i musiałam ja wyrzucić. M...
Naturalny jenot 70cm na zamek
100.00 zł
Książka nowa, stan idealny.
Książka Chcieć mniej. Katarzyna Kędzierska.
18.00 zł
Witam mam na sprzedaż piękny kołnierz ozdobny do koszuli i bluzki elegancki dodatek
Kołnierz ozdobny biżuteria dodatki
15.00 zł
stan dobry
Książki
15.00 zł
etui do telefonu LG k8 , jak nowy założony raz
Etui LG
20.00 zł
naszyjnik wykonany ze srebra mało noszony, idealny prezent na walentynki
Srebrny naszyjnik
29.00 zł
plyta w bardzo dobrym stanie
Plyta extazy - ta jedyna
25.00 zł
plyta w bardzo dobrym stanie
Plyta .. long&junior
10.00 zł

Vintedzianki szukały również


Fioletowy Inne akcesoria i biżuteria, Inne akcesoria i biżuteria, Wielobarwny Inne akcesoria i biżuteria