na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

ja już czekam na przesyłkę od 9 dni. A czas realizacji zamówienia, to do 8 dni-jak podają na swojej stronie. Wspomnę, że dokonałam przedpłaty. I z dnia na dzień zastanawiam się, czy nie "nabili mnie w butelkę". Zwłaszcza, że nie otrzymałam jeszcze nr przewoźnika.
Jeśli dostanę w końcu paczkę, napiszę, czy było warto tam kupować.
Natomiast jeśli komuś zależy na sprawnej obsłudze-odradzam.

brak zdjęcia

Mi minal dzisiaj 8 dzien roboczy i tez nic,oczywiscie przedplata. Dzwonilam-jakas dziwna automatyczna sekretarka. Napiasalam maila-zadnej odpowiedzi. Sprawdzilam tez po danych na stronie w CEIDG i niestety "Brak wpisów spełniających podane kryteria". Oj,cos czarno to widzesmutny uśmiech

brak zdjęcia

Ok,na Facebooku maja bardzo duzo komentarzy,wlasnie takich jak nasze. Odpisuja ze maja opoznienia i zeby czekac. Tak wiec czekamymruga

brak zdjęcia

Ma dobrą wiadomość, wysłali mi w końcu nr przesyłki.
Co prawda nie ma jej jeszcze w rejestrze "siódemki", bo została nadana dziś po godz. 12:00. Jutro sprawdzę, jej status i okaże się czy w ogóle takowa istnieje.
sv133 mam nadzieję, że lada dzień doczekamy się swoich zakupów.
pozdrawiam

brak zdjęcia

Ale jaja,wlasnie sprawdzilam, u mnie jest tak samo,wyslana ok 17 i w "siodemce" tez nie ma. Mysle ze spokojnie moge stwierdzic iz mamy polowe sukcesumruga Zobaczymy jak przyjdzie i co przyjdzie gatunkowomruga
pozdrawiam

No i sie doczekalam,mam swoja przesylke. Zamawialam dresowy zestaw i spodnie i nie rozczarowalam sie. Wszystko jest fajne gatunkowo i takie jak na zdjeciu. Tylko te ich opoznienia w dostarczaniu chyba mnie zniecheca do dalszych zakupow u nichsmutny uśmiech Pozdrawiam i mam nadzieje PANIPYZA ze tez otrzymalas swoja przesylkeuśmiech

brak zdjęcia

Do mnie też dotarła przesyłka. W końcu!
Podobnie jak sv133 jestem zadowolona z jakości zakupów. Mam jedynie nadzieję, że popracują nad logistyką, bo najwyraźniej sprzedaż przerosła produkcję.

W każdym razie fasardi.com rzeczywiście istnieje i jakoś tam funkcjonuje.
Jeśli chodzi o moje kolejne zakupy u nich, to pomimo dość atrakcyjnych cen, chyba sobie dam spokój z korzystaniem z ich oferty.

Sv133 dzięki za informacje, pozdrawiamuśmiech

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 29.01.2014 13:23, (podgląd)

sv133 jaki zestaw zamawiałaś? planuje zamówić zestaw spódniczka i bluza dresowa i boje się, że w rzeczywistości będzie wyglądał dużo gorzej.. z góry dzięki za pomoc uśmiech

brak zdjęcia

nie wiem kto pisze te super opinie ale ja zamówiłam sobie tunikę asymetryczną szarą- dostałam zwykłą bluzkę zero asymetrii na zdjęciu pięknie wygląda w naturze totalna pomyłka więcej nic nie zamawiam tydzień czekałam a tu taki badziew szok nie polecam

brak zdjęcia

Moje zamówienie przyszło dość szybko, nie miałam żadnych problemów.Zamówiłam fajną bluzę, jakościowo jest w porządku, także jestem zadowolona.

brak zdjęcia

ja kiedyś dzwoniłam bo też czytałam że długo nie wysyłają towaru i ludzie się wkurzają ale pani z fasardi powiedziała że mieli problemy na magazynie wymienili trochę kadry i już wszystko działa jak należy uśmiech

brak zdjęcia

Bardzo mi się podobają ich ubrania. Czytałam o nich na innym forum i wychodzi na to, ze warto u nich kupować. Co do problemów, to podobno przejściowe.

brak zdjęcia

Mi również spodobały się ich ciuszki, Zrobiłam tam zakupy niedawno. Szczerze to nie spodziewałam się jakiejś wysokiej jakości za tak niskie ceny (marynarki za 50 zł, sukienki za 40...) ale zostałam pozytywnie zaskoczona mruga
Wszystko ładnie uszyte, wydaje się dobrej jakości. Mają ciekawe fasony i głównie dlatego się skusiłam. Myślę, że jeszcze wielokrotnie zrobię tam zakupy.
Pozdrawiam.

brak zdjęcia

dziewczyny, myślę że te problemy z paczkami o których mówicie, to pewnie chwilowe. Ja zamawiam od jakiegoś czasu systematycznie i dochodzą na czas. Zauważyłam duże zainteresowanie tym sklepem fasardi więc pewnie mieli dużo zamówień. Ja na kontakt i realizację zamówień nie narzekam.

Czekaj...
na stronie: 20 50 100