na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

mi też kiepsko dziś np 1 czasem 2, jeśli jest ktoś kto już wypłacił te 200zł to niech się odezwie, bo jak na razie sporo zainteresowanych, klikających w te reklamy a nikogo kto już zarobił na tym...

brak zdjęcia

Ja jak na razie mam 58,63 i leci dalej co wchodze to więcej kasy ;d może sie uzbiera i się okaże czy wyslą czy jednak nie ;d

brak zdjęcia

Z ankiet: 4 zł
Z eRmaili: 18,30 zł
Z Programu Poleć: 0 zł
Inne: 20 zł
Saldo na koncie:
42,30 zł

To prawda, reklamy przychodzą coraz rzadziej, zapewne jak będę miała coś koło 100 zł reklamy wogóle nie będą przychodzić..
Zarobiłam na razie 42 zł, a siadzę już na tym ok 20 dni..

brak zdjęcia

a ja apeluje do wszystkich studentek i uczennic zeby zarejestrowac sie na inclicku uśmiech jest to serwis sprawdzony moja kolezanka juz miala z niego wypłate jedyny warunek to wiek (16-26lat), pisze sie artykuly, klika na fb lubie to, trzeba uzbierac 5000 pkt. aby dostac wyplate 50zł ja juz uzbieralam 4000 jeszcze tylko 1000 i ide na zakupy uśmiech

brak zdjęcia

wystarczy kliknac w link pokazuje język e nie ma tak zle z przychodzeniem maili od wczoraj do dzis 4 przyszly i to po 1,0 2x 0,80 i 0,5 takze spoko

brak zdjęcia

A jak nie ma żadnego linku ?

Przyszedł mi taki mail:
[...]Exodus 14 vs 14 mówi, że Pan będzie walczył moim przypadku i będę trzymać mój pokój.
I nie trzeba żadnej komunikacji telefonicznej w tej kwestii z powodu mojego zdrowia stąd obecność mojego męża krewnych jest wokół mnie zawsze nie chcę, by wiedzieli o tym rozwoju. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe. Jak tylko otrzymam odpowiedź dam ci kontakt banku tutaj w Abidżanie. Pragnę cię i kościół zawsze modlić się za mnie, bo Pan jest moim pasterzem. Moje szczęście, że żyłem życiem godnym chrześcijaninem. Ktokolwiek, że chce służyć Panu musi służyć Mu w duchu i prawdzie. Proszę zawsze modlitwą przez całe swoje życie.

odpowiedz mi na więcej informacji tych, bez żadnych opóźnień w swojej odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu innego kościoła lub osobę fizyczną w tym samym celu. Proszę mnie zapewnić, że będzie działać odpowiednio jak stwierdziłem w niniejszym dokumencie. Mając nadzieję, że otrzyma odpowiedź.

Wyślij mi następujące informacje jak na poniżej.
Twoje pełne nazwy .............................
Adres ....................................
Wiek ........................................
Zawód .................................
DOSTAŁYŚCIE KIEDYKOLWIEK COŚ TAKIEGO?
PS. Po odczytaniu tego maila na koncie nadal mam 21 zł nic sie nie zmienia.

brak zdjęcia

przychodzenie tych ermaili nie zależy od nich, tylko od zlecających. Jak żadna korporacja nie wykupi kampanii, to my nie mamy jak zarobić. Trzeba się uzbroić w cierpliwość uśmiech

brak zdjęcia

jeśli chodzi o polecających to mój chłopak na próbe zarejestrował się ze swoich pięciu maili i zadziałało ; p więc tak naprawdę wystarczy kilka osób z kilkoma mailami i 10 polecających masz w 1 dzień ; d ja też mam coś ponad 50 zł i brak pewności, że coś za to dostane, ale kliknięcie w reklamę nic mnie nie kosztuje i zajmuje może minutę dłużej niż zazwyczaj spędzam na mailu więc czemu miałabym nie spróbować? nie rozumiem bulwersu niektórych dziewczyn, bo jak któraś z nas napisze, że wypłacili nam jednak te pieniądze to połowa z nich pewnie poleci się zarejestrować ; d

brak zdjęcia

Czytałem o tym :] lewizna bo nikt jeszcze nie widział żadnej wypłaty od nich ;p A i polecam przeczytać gdize ta firma się znajduje wielki uśmiech Ciekawa lokacja... Btd w krajowym rejestrze nie ma zarejestrowanej tej firmy więc nie mają siedziby w PL uśmiech
Najprawdopodobniej to translator stworzył stronę po polsku.

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 27.05.2013 01:40, (podgląd)

Tak tylko pisze wielki uśmiech W roku 2011 była identyczna wersja tylko czeska wielki uśmiech I co? G...rzybek ;p Czesi takie ładnie komentarze napisali o niej wielki uśmiech

"Samozrejme zadne emaily, minimalni provize a vyber az od hodnoty na kterou nikdo nedosahne. "
" Nikdy nedostanete žádné peníze. "

Czekaj...
na stronie: 20 50 100