na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

Od jednej z Was, dowiedziałam się na forum vinted o tej stronie. Reklamowali się całkiem nieźle, klikanie w reklamy i zarabianie na tym + ankiety za 20 zł - no bajka. Zarejestrowałam się i po wczytaniu w szczegóły okazało się to mniej zachęcające niż wcześniej.Trzeba uzbierać 200 zł do wypłaty, a podwyższanie prowizji za czytanie reklam dostaje się po namówieniu jakiejś większej liczby osób. Za ankiety również nie dostaje się tych obiecanych 20, lecz 3 zł. No i przeszło mi przez myśl również to - przy rejestracji nie wymagali podania danych, co wydało mi się dodatkowo podejrzane. Wystarczył sam e-mail.

I tu moje pytanie: czy któraś z Was jest w stanie to w 100% polecić? Sprawdziłyście, dostałyście wypłatę?

brak zdjęcia

Coś zarobi się na pewno, jednak nigdy bym się na takiej stronie nie zarejestrowała. Zawsze mi to czymś śmierdzi. "My" zarabiamy kilkadziesiąt, kilkaset złotych, poświęcając jednak trochę czasu na klikanie itp., a właściciele stron koszą grube tysiące nie robiąc nic. Nie wiem, czy tak jest, ale zawsze tak to sobie wyobrażam w przypadku takich stron to nie ja

Jestem na tym, ale nie uzbierałam jeszcze 200 zł żeby dostać wypłatę. Dane np, do wypłaty podaje się w ustawieniach konta. Do wyboru jest konto bankowe albo adres zamieszkania...

brak zdjęcia

Właśnie, też niedawno zarejestrowałam się na tej stronie, ale obawiam się czy na pewno wygląda to tak jak zostało przedstawione. Z zasady jestem bardzo nieufna wobec takich rzeczy, ale tym razem postanowiłam spróbować, jednak chciałabym się dowiedzieć od kogoś sprawdzonego jak to na prawdę działa? : )

brak zdjęcia

Nie mam pojęcia jak to wygląda w praktyce, nigdy nie korzystałam z tego typu stron i raczej korzystać nie będę.
Jestem ciekawa czy ktoś u nich zarobił i doczekał się wpłaty na konto.

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 06.05.2013 17:10, (podgląd)

Też tam jestem ale też krótko i widziałam właśnie to, że jest do wyboru. A i tam pisało, że 20 zł dostajesz na start a nie za ankietę pokazuje język

brak zdjęcia

ja niestety nie wierze w zadne bajeczki typu - klikaj zarabiaj - czytaj zarabiaj - to jest moim zdaniem dla osob naiwnych ktore chwytaja sie byle czego by zarobic.
ludzie wlasnie na takich osobach zeruja - na ich zlej sytuacji finansowej i lekkomyslnosci.

brak zdjęcia

Wpis otrzymał za dużo negatywych komentarzy od Vintedzianek i został ukryty. Pokaż mimo wszystko.

brak zdjęcia

ja jak słyszę o takich stronach lub dostaję linki o super extra zarobkach przez Internet to nie wiem czy mam się śmiać przy płakać... nie twierdzę, że nie da się zarobić! bo pewnie jest wiele stron, gdzie jakiś grosz wpadnie, ale ludzie - jakim kosztem!

sama kiedyś bawiłam się w przeczytamwszystkich.pl, co prawda udało mi się kupić za punkty kilka razy doładowanie do tel. (nawet za 50 zł), ale traciłam na to mnóstwo czasu!
stwierdziłam, że szkoda życia dla marnych paru groszy...

znajdźcie jakieś normalne zajęcie, a nie ślęczenie przez kompem... ulotki, zbiór owoców - na tym można zarobić realne pieniądze (jeśli chodzi o pracę dodatkową)... wejdzie także na oferia.pl może tam uda Wam się coś znaleźć, ewentualnie realną kasę można zarobić za pisanie tekstów, precli itd. no, ale trzeba mieć do tego smykałkę uśmiech

gdyby była jakaś normalna forma zarobku przez Internet to uwierzcie - jakieś 70% naszego społeczeństwa by w tym siedziało... poza tym nie zauważyłyście, że wszystkie te "super strony" podstępem wyłudzają Wasze dane? nie muszę mówić, że to jest bardzo niebezpieczne w dzisiejszych czasach... :/

brak zdjęcia

Sytuacja jest interesująca., sama się nad tym zastanawiam. Zarejestrowałam się półtora tygodnia temu, na razie mam 53zł, do obiecanych 200zł mi daleko. Generalnie podchodzę do takich sposobów zarabiania z przymrużeniem oka, jednak zdarzyło mi się kiedyś (i to nie raz), że dostałam doładowanie na telefon za oglądanie reklam! W związku z tym mam maleńką nadzieje, że ermail działa na podobnej zasadzie mruga

brak zdjęcia

własnie poczytałam to, co piszą na str głownej eRmail i wygląda kolorowo, ale jak zawsze - są jakieś haczyki i tylko zastanawia mnie to jak duże. Jeśli dziennie można przeczytać jedną reklamę, za którą dostanę MAX 1 zł, to na wypłatę musiałabym czekać MIN 200 dni ??

Czekaj...
na stronie: 20 50 100