brak zdjęcia

W ostatnim czasie nie mogę za nic w świecie się wyspać. Mam bezsenność, na łóżku przewracam się z boku na bok i tak do rana. Do tego ciągle czuję się zmęczona, brak mi siły i chęci na cokolwiek. A jak już uda się zasnąć to śpię jak zabita. Macie jakieś sposoby na uregulowanie snu? Bo powoli mnie to wykańcza.

brak zdjęcia

mnie pomaga zjedzenie pudełka magnezu z wit. chyba b6? to sobie jeszcze sprawdźcie, bo jakoś z witaminą lepiej się wchłania uśmiech

ostatnimi dniami mam identycznie, ale mozliwe,ze to wlasnie przez uzywanie laptopa przed snem w lozku bo wczoraj da odmiany poczytalam ksiazke z pol godziny i lepiej mi sie spalo chociaz z dwa razy sie obudzilam i trudno znow bylo mi zasnac. Szlanka cieplego mleka przed snem badz kakao wplywaja na lepszy sen tak mawiala mi moja mama,moze czas to wyprobowac uśmiech

brak zdjęcia

Przed snem radziłabym Ci się zmęczyć może jakieś ćwiczenia fizyczne. POtem się zrelaksować. A na przemeczenie polecam Floradix żelazo i witaminy. Poczytaj sobie o składzie i działaniu. Mi pomógł

Czekaj...