na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

Tak jak w temacie - lubicie, słuchacie Honoraty?

Ja osobiście lubiłam ją kiedy prowadziła jeszcze fotobloga - miła, fajna, słodka dziewczyna. Teraz wygląda jak ofiara mody, a w dodatku zatraciła siebie i swoje "ja", jest po prostu kolejną wykreowaną gwiazdką. Jej stroje są ostre i rockowe, a piosenki zupełnie odbiegające jak np. "Nie mów mi lalalaloveyou" (jakkolwiek się to pisze wielki uśmiech)

A jakie jest wasze zdanie?

brak zdjęcia

ja też śledziłam jej fotobloga kiedyś,fajnie się ubierała i można było podpatrzeć jakieś fajne ciuszki u niej. Teraz ubiera sie okropnie i w ogole strasznie sie zmienila..

brak zdjęcia

Oh God - no.

Artystką jej nie nazwę, bo to za duże słowo patrząc na to co tworzy. Mnie jakoś irytuje i to mega. Zdecydowanie bardziej wolę Margaret.

brak zdjęcia

szkoda czasu na takie tematy :p
nie no, laskę kojarzę z bloga i tego, że śpiewa. Kiedyś z ciekawości sprawdziłam co takiego śpiewa i mnie odrzuciło. Typowa gwiazdka, nic ciekawego uśmiech

brak zdjęcia

Mój narzeczony chodził z nią do jednej szkoły ;P

Ja osobiście za nią nie przepadam, ale ta ostatnia piosenka jest dość fajna uśmiech

brak zdjęcia

lalalalalov ju? tej pani już podziekuje.
rozwala mnie to ze jest 'blogerką' i kreatorka mody czy jak to ja media nazywają, a ubiera się jak pół dupy zza krzaka

brak zdjęcia

ładna, fajna, superaśna może i blogerka by z niej była.
ale po kij się pchać do śpiewania, skoro nie za bardzo to się umie?
jakbyśmy miały hajs to każda z nas by sobie śpiewała i nagrywała teledyski w Hiszpanii.

Czekaj...
na stronie: 20 50 100