brak zdjęcia

hej uśmiech chciałabym się Was zapytać czy wiecie jak wyprać taka kurtkę, żeby to co jest w środku się nie pozbijało?
W zeszłym roku miałam podobną kurtkę i wyprałam ją w pralce i wszystko co było w środku się właśnie pozbijało smutny uśmiech

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

Z piłkami tenisowymi nie powinno się nic stać uśmiech Ja swoją puchówkę tak piorę i już 3 lata jest ze mną w nienaruszonym stanie uśmiech

brak zdjęcia

pralam przerozne kurtki i nawet z Zary z piorami i zawsze robie tak samo... czyli w pralce uśmiech

temperatura 30 stopni i obroty minimalne czyli 400 a i program PRANIE DELIKATNE

i kurtka nawet z ZARY z piorami byla jak NOWA uśmiech (piore bez pilek i puch sie nie zbija)

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 13.02.2014 20:19, (podgląd)

Ja używam 3, bo akurat taki trójpak mieli w sklepie haha uśmiech
Ale piłki świetnie się sprawdzają, rozkładają ten puch równomiernie w kurtce.

Wiesz co, teraz przyjrzałam się temu zdjęciu i jednak chyba na Twoim miejscu oddałabym tą kurteczkę do pralni. Bo jednak nie jest to typowa puchówka - w puchówce są przecież te obszycia, które zapobiegają jakiemuś dużemu przemieszczaniu się wypełnienia. A tu Ci może pomimo wszystko się zrolować i tyle ;/
Leć jednak do tej pralni uśmiech

brak zdjęcia

a w ilu stopniach pierzesz? ja też mam kurtkę zimową z house kupioną w tamtym roku i prałam ją już 2 razy i wszystko z nią w porządku uśmiech

Czekaj...