brak zdjęcia

Stosowała któraś z Was te paski i może coś o nich powiedzieć?
W internecie nie ma o nich żadnych opinii.
Jest na nie promocja i chciałabym je zakupić, lecz nie wiem czy działaja, a nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto.

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

Używałam ich , zamówiłam na allegro . Wybieliły bardzo ładnie , jednak po 3 miesiącach , musiałam co chwile chodzić do dentysty . . Jak się okazało zostały one wycofane ze sprzedaży , ponieważ ZA BARDZO uszkadzały szkliwo . Już nigdy więcej nie popełnię tego samego błędu . Wypróbuj żel wybielający , można go kupić w aptece . W zestawach zazwyczaj są dwie nakładki , które wypełnia się żelem i kładzie na zęby , trzyma się chyba ok . 30 min pocałunek

brak zdjęcia

Ja planuję kupić OPALESCENCE 16% nadtlenku i do tego nakładki termokurczliwe znalazłam na allegro w cenie 83 zł zestaw. Słyszałam, że są bardzo skuteczne.

brak zdjęcia

ja stosowalam paski wybielajace blend-a-med i efekty naprawde niezle, jednak potem je wycofano bo niby mial wejsc jakis nowy produkt tej firmy chociaz nie wiem czy wszedl i czy ponownie sa dostepne.. w kazdym razie nie mialam po stosowaniu zadnych negatywnych skutkow typu np. nadwrazliwosc ale to moze zalezy od jednostki.. a pytalam stomatologa co o nich sadzi to mowi ze nie ma zastrzezen uśmiech

brak zdjęcia

Zakupiłam paski wybielające Bright White,
właśnie je otworzyłam i chciałam zastosować.
Pierwsze co, to nie ma w nich instrukcji w języku Polskim, z tym jednak wiadomo, można sobie poradzić. Gorsze jest to, że po otwarciu z pasków już jakby uwolnił się środek wybielający. Są całe klejące, ale wgle nie przyklejają się do zębów. Nie utrzymują się na miejscu i nie można ich wygiąć aby podkleić pod zęby.
Nie polecam, ja wydałam niepotrzebnie pieniądze.

brak zdjęcia

Ja używałam tych pasków. Powodują nadwrażliwość, troszeczkę wybielają, bez rewelacji. Ja miałam 28 pasków na górę i dół, 2 razy dziennie po pół godziny, czyli na 7 dni, czyli połowa kuracji. Za przeproszeniem dupy nie urywa

brak zdjęcia

za tak niską cenę nie oczekujcie cudów (chodzi o zakup w promocji). ja używam pasków crest ze stanów, mam pewność,ze są oryginalne i działanie jest powalające. na allegro też ich pełno. lepiej zainwestować i widzieć już po jednym użyciu efekty, niż uszkodzić zęby.

Czekaj...