na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

Stosował może ktoś tą odzywkę? Warto kupić? Cena ok 300 zł-trochę mnie przeraża...(moze ktos wie gdzie mozna kupić taniej?) moje rzęsy sa w opłakanym stanie, coraz częściej wypadają, są cienkie i krótkie;/
Stosowałam olejek rycynowy ale oczy miałam po nim zaczerwienione i jakoś nie widziałam efektów, może za krótko stosowałam sama nie wiem...

brak zdjęcia

Dziewczyny, jeśli za jakiś kosmetyk warto zapłacić 300 zł to na pewno jest to Revitalash! Po tygodniu regularnego stosowania (wieczorem, czasami nakładałam też rano) zauważyłam pierwsze efekty! Zawsze miałam rzęs dużo ale były one strasznie krótkie, a po 3-4 tygodniach stosowania sięgały mi prawie do brwi wielki uśmiech Po wytuszowaniu wyglądały jak sztuczne uśmiech Jedyny minus - jak przestałam stosować to po jakimś czasie zrobiły się krótsze smutny uśmiech Dlatego kupiłam kolejny pojemniczek i robię kurację od nowa mruga

dokładnie. Revitalash to jedna z lepszych odżywek do rzęs. Sama ją stosuje, kupuje u mojej koleżanki w gabinecie kosmetycznym za niższą cenę. Nakłada się ją tylko wieczorem na oczyszczoną skórę oczu. Z efektami jest różnie.. Po przedłużaniu rzęs moje były maleńkie, łamliwe i niewidoczne. Po tej odżywce wyglądały jak sztuczne. Ważna jest systematyczność i cierpliwość uśmiech

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 11.04.2013 11:29, (podgląd)

a gdzie kupowałaś? ile płacilaś za ta odżywke? i ile ml?
mnie strasznie kusi zeby ja kupić, ale troche mi szkoda pieniedzypokazuje język

brak zdjęcia

Schantelle - dokładnie. Dziewczyny, nie polecam Wam, wiem co piszę! Moja Znajoma pokusiła się, zapłaciła 279zł. Fakt, podczas stosowania produktu rzesy momentalnie poprawiły kondycję, rosły jak szalone, ALEEEEEEE kiedy skończyła kurację, nie miła odzywki - wszystko wrociło do stanu pierwotnego - co więcej, rzęsy zaczęły jej bardzo wypadać i niestety sama nazwała to " z deszczu pod rynnę" Naprawdę nie polecam, w ogóle większośc opinii o Revitalash są wlaśnie takie, jak w przypadku mojej znajomej. Stosujesz - jest zajebiście, przestajesz stosować - jest beznadziejnie. Polecam całym sercem odżywke L`biotica - co prawda na efekt czekasz dłużej, ale jest na co czekać. Chętnym wyśle zdjęcia przed i po kuracji, zresztą w którymś wątku już wstawiałam foty uśmiech

przedłużanie rzęs 200 zł, co tydzień co dwa tygodnie trzeba je dopełniać to kolejne 100 zł
koszt ściągnięcia rzęs 70-100 zł
400zł za jeden miesiąc noszenia sztucznych rzęs, których po miesiącu chcemy się pozbyć.
Wystarczy sobie to wszystko przeliczyć. Jedna buteleczka REVITALASH wystarcza na pół roku. Na stronie producenta są też inne produkty typu maskara z odżywką za 90 zł. Jak widać warto zainwestować w swoje naturalne rzęsy.

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 11.04.2013 11:32, (podgląd)

3,5 ml starczyło mi na pół z mamą na około 2 miesiące uśmiech Kupiłam w salonie kosmetycznym na jakiejś promocji za 250 zł razem z tuszem do rzęs Revitalash uśmiech

brak zdjęcia

Oto efekty mojej kuracji L`biotica mruga Czekałam na efekt około 2 miesięcy, ale czy nie było warto? Na pierwszym zdjęciu rzęsy mam długie, ale niestety rzadkie i łamliwe, na drugim już widać sporo kępek nowych, a na trzecim - efekt, który utrzymuje mi się do dziś. Na ostatnim zdjęciu rzęsy tuszowałam jedynie raz, więc nie jest to efekt maskary. Dodam, że rzęsy w ogóle mi nie wypadają, z czym miałam problemy wcześniej. Zastanówcie się jaki efekt Was interesuje - produkt drogi i efekt natychmiastowy, ale na krótką metę ( w przypadku Revitalash / produkt na każdą kieszeń, dłuższe oczekiwanie na efekt, który WAM SI?Ę UTRZYMA? uśmiech

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

Dokładnie tak, jak napisała Primi uśmiech Spróbujcie, dziewczyny, jeśli nie będziecie tak zadowolone jak ja - nie będziecie chyba bardzo stratne i wtedy możecie kombinowac z Revitalashem, jeśli chcecie uśmiech Pamiętajcie jednak, że ważna jest systematyczność, bardzo dokładny demakijaż uśmiech

brak zdjęcia

bardzo taniopokazuje język ale wydaje mi sie, ze mi nie pomożepokazuje język moje rzęsy sa naprawdę w fatalnym stanie;/
Wiecie moze gdzie mozna zdobyc próbke revitalash?

brak zdjęcia

L'biotica to czasem i 15 zł za dwa opakowania w Superpharm uśmiech Polecam, ale tylko jeśli nie zniechęcicie się po tygodniu - trzeba używać co najmniej miesiąc żeby zauważyć efekty. No i zawsze można spróbować z olejkiem rycynowym - buteleczka w aptece to koszt kilku złotych i działa tak samo, z tym że trzeba się przyzwyczaić do trudnej aplikacji.

brak zdjęcia

na chwilę obecną przedłużam rzęsy "kępkami" i doszłam do wprawy więc efekt jest naturalny mruga to mi wystarcza. koszt miesięczny 20-30 zł. zakładam nowe raz w tyg nieraz raz na dwa tygodnie mruga

Czekaj...
na stronie: 20 50 100