na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

Jakich sprzedawców polecacie na all którzy sprzedaja kosmetyki?

Poszukiwałam pudru sypkiego i natknełam sie na kosmetyki tego sprzedawcy

http://allegro.pl/listing/user.php/run?order=bd&us_id=12900382

zamawiał moze ktos tam kosmetyki ?

chcialam sobie kupic jakis dobry puder sypki, korektor pod oczy, mgiełke do twarzy...
Bardzo fajne sa kosmetyki na tej stronie, co mi jeszcze polecacie? myslalam zamowic sobie na 120 zł, wtedy darmowa byłaby przesyłkauśmiech

brak zdjęcia

zawsze zamawiam na allegro kosmetyki, bo jest dużo taniej, najczęściej jest to podkład revlon colorstay (w sklepach 50-65zł) na allegro płacę 30-35zł
---> sprzedawcy:
24-7
looksus_kielce

róż bourjois ( w sklepach koło 50zł) na allegro również ok 35 zł
-----> sprzedawcy
kosmetyki-ck

ceny oczywiście już z wliczoną wysyłką uśmiech

również na allegro zamawiam perfumy, moi ulubieni sprzedawcy to
nuty-zapachowe
divanii
magda8791

ZAWSZE SĄ ORYGINALNE, wszystko bez ściemy mruga no i taniej nawet niż w perfumeriach internetowych typu iperfumy.

ostatnio zamówiłam super pędzle do makijażu
----> sprzedawca:
www_wizazysci_pl

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 18.02.2013 20:26, (podgląd)

dziękujeuśmiech

Ja tez podkład podkład revlon colorstay kupowałam na all duzo taniej, ale nie sprawdził sie u mnie akurat, nie pasuje mi do cery bo strasznie ja wysusza cere;/

ten róż z bourjois tez mnie kusipokazuje język ale zupelnie nie wiem jaki odcien do mojej urody sobie dobracpokazuje język

Moze polecicie mi jakis fajny korektor pod oczy?
Albo puder sypki??

Pędzle tez mi sie marza, ale zawsze mi bylo szkoda tyle pieniedzy na nie wydacsmutny uśmiech

brak zdjęcia

Też kupowałam u kosmetyki_ck, pewnie mogłabym znaleźć taniej u innych sprzedawców ale jak mam kupować u jednego tusz u innego puder to przestaje się opłacać ze względu na cenę przesyłki. Wiele razy kupowałam też u innych sprzedawców (nie pamiętam nicków bo były to pojedyncze zakupy) i zawsze wszystko było w porządku uśmiech
Kupowałam dawniej dużo u tego użytkownika "Paintball-Rybnik ", ale się podniósł z cenami.

Czekaj...
na stronie: 20 50 100