na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

chciałam poznać wasze opienie o Biovaxie do wypadających włosów, czy faktycznie działa ? używałam biovax do włosów przetłuszczających się i faktycznie włosy trzymają się nawet 4 dni i wyglądają super, ale czy pomoże wypadającym ? prosze o pomoc bo nie wiem czy kupić uśmiech

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

też zastanawiam się nad kupnem, ale na wizaz.pl w recenzjach średnio to oceniały dziewczyny, jedne chwaliły i przedstawiały jako cud, inne mówiły, że po tym wypadają włosy jeszcze bardziej i już sama nie wiem. Ile to w ogóle kosztuje?

brak zdjęcia

ja miałam wersję do suchych i zniszczonych, w ogóle nic mi to nie dało, jak dla mnie porażka smutny uśmiech a szkoda bo wiele osób pisze, że działa cuda.

brak zdjęcia

miałam wersję do wypadających - była rewelacyjna, po ok. 5 użyciach widziałam naprawdę duże efekty. za to wersja do suchych i zniszczonych nie robiła z moimi włosami NIC - tak, jakbym umyła szamponem i nie nałożyła nic więcej...

brak zdjęcia

Nie wiem czy tylko ja tak mam, raz użyłam tej maski, trzymałam 20 min pod ręcznikiem i przez 2 tygodnie walczyłam z łupieżemsmutny uśmiech Dlatego nie wiem czy warto kupić jakiś inny rodzaj, czy to tylko reakcja "jednorazowa" włosówsmutny uśmiech

brak zdjęcia

mi pomogło, wypadanie się zmniejszyło do normalnego uśmiech
a wcześniej garściami wypadały mi włosy uśmiech dodatkowo sie odbudowały i widze ze są grubsze, mocniejsze uśmiech

brak zdjęcia

W super pharmie mozna je kupic nawet za 14 zl chyba, pamietajcie ze dziennie traci sie ok 80 wlosow i jest to NORMALNE. Co do tej konkretnej maski wiele nie powiem, ale jak uzywam odzywiajacej z proteinami mleka czy do wlosow suchych i zniszczonych to sa cudowne efekty

brak zdjęcia

a używała któraś z Was jakiś innych środków na wypadanie włosów? myślałam ostatnio o szamponie przeciw wypadaniu włosów RADICAL za 10 zł ale opinie o nim również są zróżnicowane

brak zdjęcia

wiesz z jakiego powodu wypadają Ci włosy? bo jeśli brakuje Ci jakiś witamin lub masz problemy z hormonami to taka maska nic Ci nie da,może jedynie wzmocnić włosy ale nie zahamuje ich wypadania mruga

brak zdjęcia

używam maseczki do wypadajacych włosów od października do tego używałam szampon z Ziaji do wypadających (codziennie) i naprawde wypada mi mniej włosów wielki uśmiech chociaż jeszcze zawsze kilka wyleci... polecam mruga i rzeczywiscie jest tak ze po zmyciu maseczki leci ich jakby wiecej... o.O ale z czasem coraz mniej, tak jakby ta maseczka wyrzucała te słabe których i tak nie uratuje...

cena za duze opakowanie 23,90zł, mi wystarczyla na 3 miesiace, ale roznie nakladalam...czasami co tydzien, co 5 dni, co 3dni

Czekaj...
na stronie: 20 50 100