na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

Hej, jaki możecie polecić dobrze kryjący podkład do cery tłustej i trądzikowej, żeby miał dość jasne odcienie ?Już napawdę wiele ich wypróbowałam i z żadnego nie jestem w 100 % zadowolona. Jedne ciemniały z czasem, inne miały różowaty odcień albo bardzo słabo kryły;/ Ale naprawdę chodzi mi o mocno jasne odcienie

brak zdjęcia

Revlon Colorstay, Rimmel Match Perfection nie każdą cerę kryje. Jeszcze Estee Lauder Double Wear jest w porządku.

brak zdjęcia

w 100 % poleca Ci podkład marki Astor matujący ,najjaśniejszy odcień świetnie dopasowuje się do jasnej karnacji ,skóra nie świeci się ,wszelkie niedoskonałości są świetnie zatuszowane,a makijaż wytrzymuje przez wiele godzin uśmiech a cena całkiem przyzwoita , ok 20 zł

brak zdjęcia

Revlon Colorstay, już jakiś czas go używam i jestem bardzo zadowolona bo to chyba jedyny podkład którego nie muszę matowić na strefie T, nawet po 12h pracy, trzyma się perfekcyjnie mruga

brak zdjęcia

Swietny jest revlon cs: dobre krycie, trwaly, jest wariant do cery suchej/normalnej i do cery tlustej/mieszanej, szeroka gama kolorow. Jesli chcesz jasne, to najjasniejszy odcien to ivory 110- tony rozowe, i buff 150-tony zolte,ale jest ciemniejszy minimalnie. Na kosmetykizameryki.pl jest juz za 27 zl uśmiech
Jasny lekko-srednio kryjacy jest Rimmel Match Perfection odcien 010 light porcelain.
Dermacol 208: jasny, tani, starcza na ponad rok(maluje sie nim codziennie) mieszam kapke z kremem i baza i nakladam jako podklad + prosto z tubki jako korektor, ZAKRYJE WSZYSTKO, niestety szybko sie po nim blyszczy twarz i wazy sie
Dainty doll-kosmetyki stworzone z mysla o bladziochach. Niestety nie sa dostepne w naszym kraju, mozesz ewentualnie na allegro/ebay sprawdzic.
Loreal True Match- najjasniejszy odcien, nie pamietam jaki ale wiem ze byl idealnie jasny, dobre krycie.
Revlon photoready- najjasniejszy odcien jest boski, jeszcze lepszy od zwyklego revlona cs, jasniejszy, trwalszy.
Mineraly: lily lolo, anabelleminerals, ze strony kolorowka.com mozemy same sobie taki zrobic.
iiii cos przed czym was wszystkie ostrzegam: LEICHNER CAMERA FOUNDATION. fuj.
kurcze juz gdizes na forum byl temat z jasnymi kryjacymi podkladami i tam mialam cala rozpiske wielki uśmiech

brak zdjęcia

karolina0593 dzięki uśmiech nie słyszałam o tym podkładzie a odcień porcelanowy ma właśnie fajny i nie jest drogi, muszę go dorwać uśmiech opinie na wizażu o nim są całkiem dobre ;d

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 04.11.2013 19:35, (podgląd)

Ja uważam, że on nie jest ani do tłustej ani do trądzikowej : P Sama byłam zadowolona z lancome teint idole ultra 24h - ideałserce , ale nie wiem jak z odcieniami i z correctin purritin z iwostin - ten bardziej na codzień. Typ cery mam taki sam jak Ty i jestem zadowolona, ale nie mam tak jasnej skóry więc nie wiem jak z odcieniami mruga

brak zdjęcia

ja mam ten sam problem co ty, REVLON TO GÓWNO JEDNO WIELKIE I NIE KUPUJ TEGO SHITU, BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁA, TAK JAK JA -,- .Ten fluid jest przeznaczony do cery normalnej, bez problemowej, choć producent twierdzi co innego.. żal.
Ja używam tego co na obrazku, w Biedrze jest za około 8 zł. I jestem mega zadowolona.

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

revlon colorstay zdecydowanie. Tylko nie używaj go bez przerwy, bo strasznie niszczy cerę(przynajmniej u mnie, ale czytałam też na kwc, że większość ma z tym problem)

brak zdjęcia

Manhattan Powder Mat Make Up.Świetnie kryje i jest wydajny.Odcień jaki mam to SAND 80 i jest bardzo jasny.Dałam za niego 28pln bodajże.Polecam..mruga

brak zdjęcia

weer mówisz o paesse? nie liczę na podkład po którym nie będę się świecić, bo żadnemu się jeszcze nie udało ;p po godzinie czy dwóch cała się błyszczę. Bibułka matuJąca/ chusteczka plus puder i jakoś daje radę mruga

Czekaj...
na stronie: 20 50 100