na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

Co myślicie o tej aferze?

Moim zdaniem Pani Doda powinna tym razem ponieść konsekwencje swojego zachowania. Najpierw prowokowała Szulim na scenie - popychając ją (jest film na yt) potem zauważywszy ,że Szulim to prawdziwa dama i dorosła poważna kobieta i nie reaguje na szczeniackie zachowanie ,odchodzi w inne miejsce z dala od Pani D. Doda się wkurza i dlatego dalej prowokowała ją zaczepiając w łazience gdzie nikt już nie widzi . Szulim dalej nie reaguje więc D ja uderzyła. Jak tak można? Dorosła kobieta. Na żywo gdzie program ogląda kilkanaście tysięcy ludzi i młodych ludzi ona jak zbuntowana nastolatka popycha inną kobietę i się głupio cieszy. Jaki ona daje przykład młodym ludziom? Nie jestem fanką Szulim ,ale myślę,że wyniosła z domu kulturę co o Pani Dorocie nie można powiedzieć. Zachowanie niczym pijak z pod taniej remizy. Myslę,że jak nie ma się nic mądrego do powiedzenia to się używa siły....Żałosne.

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

Doda szuka pewnie na siłę plotek ,bo każdy ma ją już w d****wielki uśmiech A jej fani to młodzież poniżej 15roku życia i to też nie wszyscy więc musi cos robić by gadali o niej a znając życie nic z tego nie będzie miała...Kasa,kasa,kasa.....Szulim pójdzie odwoła zarzuty.

brak zdjęcia

Nie wdaje się w szczegóły, ale z tego co napisałaś wnioskuję, że Doda po raz kolejny zachowała się jak prostaczka. Dorosła kobieta, a jej zachowanie przypomina rozwydrzoną nastolatkę.

brak zdjęcia

Nie ma co się dziwic, że Doda w końcu nie wytrzymała jak ta jej tak dupsko opieprza i się naśmiewa z jej choroby, wypadku, rodziców. No ileż można. Każdy, by w końcu nie wytrzymał. Wcale nie została pobita, może doszło do jakiejś szarpaniny, ale to nie jest POBICIE. Szulim zrobiła z tego straszną aferę, wszystkim się poskarżyła. Zrobiła z siebie ofiarę i sierotę. Wielka, niby taka wyszczekana baba, a nie umie się nawet obronic. Bidulka.

brak zdjęcia

ale mi to pobicie... podobno Szulim naśmiewała się z choroby Dody. dla mnie to niewybaczalne, ale też bez przesady nie pobija jej. chyba, że o czymś nie wiem wielki uśmiech

brak zdjęcia

Doda ma problem z agresja, moze tatus ja lał w dziecinstwie.. Mam nadzieje, ze tym razem jej sie nie upiecze, zaatakowała w podobny sposob juz kilka osob. Plus kariera juz dawno przygasła, nie wytrzymuje napiecia.

Czekaj...
na stronie: 20 50 100