na stronie: 20 50 100

Hej dziewczyny ! Od tygodnia ćwiczę razem z Mel 30 min dziennie. Zastanawiam się ile z Was już z nią ćwiczyło i po jakim czasie miałyście efekty ! uśmiech Ja już nie mogę się doczekać kiedy moje nogi i brzuch nabiorą nowego wymiaru ! Hm tylko pytanie kiedy to się stanie ?o.O Pochwalcie się swoimi dokonaniami ! i jakie ćwiczenia wykonywałyście uśmiech

brak zdjęcia

Ja z Mel od 3 tygodni ćwiczę same pośladki (10 min) + do tego 3 serie po 20 wolnych i głębokich przysiadówuśmiech Efekty są, pupa mi się ładnie podniosła, ale ją akurat łatwo wyćwiczyćuśmiech

Ja właśnie wczoraj zaczęłam ćwiczyć brzuch, pośladki i abs wielki uśmiech Głównie chcę żeby mi się lekko zarysowały mięśnie brzucha, a pośladki to już tak profilaktycznie, w ramach przerwy między seriami na brzuch mruga

Odpowiedz na wiadomość 15.04.2013 11:38, (podgląd)

Po prostu są inne rodzaje ćwiczeń, abs jest więcej podobnych ćwiczeń i wydaje mi się, że są trochę łatwiejsze, więc lepsze dla początkujących, ale to tylko moja opinia, najlepiej spróbuj obu i zobacz które ci bardziej podpasują. Ja osobiście wolę ten dziesięciominutowy trening na mięśnie brzucha, ale jak już się rozkręcę, to abs też zrobię mruga

brak zdjęcia

Dziewczyny, po każdych dobrze rozmyślonych ćwiczeniach, regularnie wykonywanych będziecie miały pozytywne efekty, nie rozumiem skad ten szum wśród Mel B...

brak zdjęcia

Dziewczyny, zacznijcie chodzić na zumbę. To dopiero klimat - mnie się to podoba bo nie czuję wysiłku. Instruktorki w GoldsGym tak dobierają muzykę, że doskonale się bawię i właśnie to mnie kręci, zachęca do pracy nad sobą. Co najważniejsze - w ten sposób systematycznie tracę na wadze, bez diety ;-)

Czekaj...
na stronie: 20 50 100