na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

Pytanie do dziewczyn, które cwicza z Ewa: jak to robicie? i jak Wam idzie? Chce zaczac cwiczyc ale nie wiem od czego zaczacuśmiech

brak zdjęcia

ja ćwiczę turbo spalanie, postanowiłam wyrobić kondychę, jak na razie wytrzymuję 10-15 min z 45 min treningu, ale mam nadzieję że z czasem będzie lepiej mruga Nawet po tak krótkim czasie widzę już pierwsze efekty, więc polecam mruga

brak zdjęcia

slyszałam o niej, i widzialam efekty dziewczyn ktore z nią ćwiczą. Po maturach zamierzam rowniez zacząc ćwiczyc z Chodakowską wielki uśmiech

brak zdjęcia

Skalpel jest nudny uśmiech
Lepiej zrobić szok trening, albo killer uśmiech
Ja mam książkę, jestem na 14 dniu i widzę już efekty mruga
Mam super wyrzeźbione mięśnie nóg, tyłek podniesiony uśmiech
Gorzej z brzuchem, bo za dużo nie spadło (nie stosuje diety) ale najważniejsze że czuć mięśnie uśmiech

brak zdjęcia

ja ćwiczę już 3 tydzień, nie stosuje diety , ale nie jem po 19. Spektakularnych efektów póki co nie ma, ale czekam cierpliwie na nie mruga

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 01.05.2013 13:42, (podgląd)

nie, ale po co zaśmiecać forum? Wystarczyło odszukać temat i się do niego dołączyć.
Dla mnie Chodakowska jest beznadziejna i nudna jak flaki z olejem, ćwiczyłam, efektów nie było.

brak zdjęcia

Ja robilam z ewą Skalpel, Killera i Turbo, ah i jeszcze z Gwiazdami, Skalpel spoko.. ale bardzo lekki jak dla mnie, bardzo bylam zadowolona z 3 pozostałych, Ćwiczę z nią dość krótko, ale jestem mega zadowolona, po jej ćwiczeniach mam mega humor - tak jak obiecuje na kazdym filmiku uśmiech Ja ćwiczę dla siebie i żeby zgubić odrobinkę brzuszka, ogolem jestem szczupła, więc u mnie efekty są szybko widoczne.
Czasem jej treningi są ciężkie, ale wsłucham sie i mam wrażenie, że mówi kobitka do mnie i motywuje do ćwiczeń wielki uśmiech Ja ją polecam, mi się z nią dobrze ćwiczy uśmiech
Polecam również jej funpage, tam można poczytać i zobaczyć efekty dziewczyn, które czasem Ewa publikuje uśmiech
Słyszałam, że dla niektóych jej trenngi są mordercze i dziewczyny wytrzymują do np 20 minuty, ja uważam, że jak człowiek się skupi na ćwiczeniu nie na " o losie ! juz nie dam rady ! upadam! upadam ! pot sie leje! " to wytrzyma pokazuje język a jak się nie ma formy, to powolo powol do celu, ja jak nie mam siły to robie sobie czasem kilku sekundową przerwę, pare wdechów i dalej uśmiech
Są różne trudności, Skalpel jest najlżejszy więc może zacznij od niego, jak będzie ok idz dalej do Kilera, Turbo.. w miare swoich możliwości uśmiech Zależy w jakiej jestes formie , Powodzenia uśmiech
Polecam polecam polecam uśmiech

brak zdjęcia

ja przez miesac ćwiczyłam skalpel, przez kolejne 6 tyg skalpel II, nie stosowalam żadnej specjalniej diety ograniczyłam fastfoody, slodycze, nie jadłam po 19. Cwiczyłam 4 razy w tyg czasem czesciej.
Poprawiła mi się kondycja i siła mięśni, mięśnie trochę zarysowały, ale nie schudłam ani centymetra z obwodów ani z kilogramów, efekt jakiś jest bo jestem bardziej fit mruga ale do efektów z fanpega mi daleko ;p kupiłam nowego shapea z plyta zobacze dziś co tam jest uśmiech

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 01.05.2013 13:42, (podgląd)

Nie ma co się spinać mruga Może nie zauważyła i założyła dziewczyna swój temat. Trzeba to komentować?
Ja ćwiczyłam z Ewą SKALPEL. Na początek jest na prawdę idealny. Znajdź 40minut dla siebie. Ja zamykałam się w pokoju żeby mi nikt nie przeszkadzał wielki uśmiech
I na prawdę po każdym treningu, jak sama Ewa mówi, czuje przypływ endorfin wielki uśmiech
Niestety obowiązków przybyło i czasu zabrakło:/
Ale moja koleżanka ćwiczy cały czas i aktualnie robi sobie najpierw rozgrzewkę z filmiku TURBO (od 3min do 7min) później serie filmików na YT Trening 6min części 1-5. Na prawdę daje w kość uśmiech
Także życzę mobilizacji i sukcesów uśmiech

brak zdjęcia

Jak się ćwiczy regularnie, je się racjonalnie, pije dużo wody, je warzywa owoce, ograniczy się słodycze, produkty chemiczne, przetworzone, fast foody i inne nie zdrowe rzeczy to schudnie KAŻDY choćby nie wiem jak był otyły uśmiech
Wystarczy pozytywne nastawienie, a nie 'ale mi się nie chce, ale muszę' - wtedy nic nie osiągniesz..

brak zdjęcia

cwicze z ewą i jak narazie po 10dniach spadły mi boczki i ujędrnił sie tyłek co nawet moj facet zauwazyłtarza się ze śmiechu

ewka spoko babeczka nawet na fb mi odpisała na wiadomosc co mnie niezwykle mile zaskoczyło uśmiech

Czekaj...
na stronie: 20 50 100