na stronie: 20 50 100
brak zdjęcia

hej dziewczyny mruga mam pytanie, czy air maxy ze zdjęcia to podróby czy orginały? bo w sumie nie musze nigdzie jeździć po nie, mam praktycznie pod nosem..
jak rozróżnić podróby ? sama mam jedne maxy na sprzedaż i wzamian chciałam kupić te uśmiech
z góry dzięki.

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

a sa w ogole podroby nike? to nie sa drogie buty ,wiec niewiem czy opłacałoby sie w ogole robic podroby ,te sa fajne ,mam takie kupiłam w sh ,za 15 zł identyczne uśmiech swietne sa

brak zdjęcia

a masz zdjecie metki ? jesli pisze ze chinskie to podroba. wybieraj zawsze made in Tajwan lub Wietnam wtedy bedziesz miala dlugo buty. mi klijentka wcisnela made in china i sa do dupy. zla jestem .teraz jestem na to uczulona. i tez chce znow air maxy ale made in Tajwan lub wietnam.

PS.jesli ktos ma rozmiar 39-40 wkładka 25cm to ja chetna

brak zdjęcia

tak, jest bardzo dużo podrób air maxów 90.. więc pewnie masz inny model jak za 15zł.. bo ceny są od 200+ nówki, bylam w fh ostatnio, ale nic nie było :/

brak zdjęcia

+ nie mam zdjęcia metki, mam takie jeszcze :
niby wszystko ok, tylko ta nike jest cienka strasznie, i to mnie najbardziej ciekawi wielki uśmiech

aha, źle przeczytałam ;d fh - feshion house, a Ty sh, sorcia mruga no to miałaś farta, ale ja za bardzo nie chodze po takich sklepach ;d

Zdjęcia na forum są widoczne tylko dla Vintedzianek. Zaloguj się albo zarejestruj się.

brak zdjęcia

no własnie az sama byłam zdziwiona i inne ze takie buty były ,i to w dodatku niezniszczone ,ale nie takie rzeczy sie zdarzaja ,puzniej zrobie fotki to pokaze ,uśmiech

ale ogolnie jestem zdziwona ze robia podroby ,przeciesz 200 zł to nie jst duza az tak kwota ,co innego jakby z tysiac kosztowały uśmiech no ale jak piszecie ze sa to najwidoczniej tak jest

brak zdjęcia

okej uśmiech mi dziewczyna chce za 80 te sprzedać, pisałam, że w ogarniętej cenie, może dlatego tak tanio ;d jeśli nawet to się chyba opłaca, bo nie każdy przywiązuje uwage do grubości nike haha

brak zdjęcia

spytaj na profilu airmaxy.pl na fejsie uśmiech tam zawsze Ci powiedzą uśmiech
a co do podrób to maxów jest mnóstwo wielki uśmiech w końcu dobre maxy kosztują 400-500zł więc to nie tak mało mruga

brak zdjęcia

no dokładnie, a masz link może do tego fanpejdża ? mruga chociaż ja miałam okazje, dziewczyna się widocznie nie znała na cenach i kupiłam za 40zł, orginały z nakjelkami jeszcze wielki uśmiech

brak zdjęcia
Odpowiedz na wiadomość 25.04.2013 14:04, (podgląd)

no normalnie, że są podróby. przecież wszystko podrabiają - nike, adidasa, pumę itd.
poza tym nawet jeśliby kosztowały 200zł (napisałaś tak w innym poście), to Twoim zdaniem 'bardzo tanie' buty? mruga

brak zdjęcia

Poproś ją o numer tych airmaxów mruga Bo najczęściej jest tak, że są inne kolory - których Nike nie ma i nie miał w swojej ofercie. Więc jeśli poda Ci numer i nie będziesz mogła ich znaleźć na stronie nike/forum nike etc. to prawdopodobnie podróbki mruga

brak zdjęcia

okej, dziewczyna pisała, że ma chyba pudło do nich, hmm .. Malwchkon dla mnie 200zł to są już za drogie buty, na vansy za 150 z bólem serca dawałam 150zł haha wielki uśmiech

brak zdjęcia

Dziewczyno, nawet jeśli to podróby to w takim stanie jakie są te buty nie myślałabym ani chwili i bym kupowała! 80zł za maxy to co to jest? pokazuje język

Czekaj...
na stronie: 20 50 100